saç uzatmak için 2 tarif.....!!!denenmiştir...

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve olida1978 tarafından 31 Ocak 2010 başlatılmıştır.

31 Ocak 2010
    Konu Sahibi : olida1978
  1. olida1978

olida1978 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar daha önce de verdim bu tarifi ama başlık açmayı uygun buldum...konulara yazdığım msjları herkes görememiş olabilir..benim kendi yöntemim;

1 avuç ısırgan otuna 1 avuç papatya(kuru) katıp çaydanlığın demlik kısmına su doldurup kaynatın..ve sonra hafif ılıyana kadar ağzına bir kapak kapatın (demler gibi)
    bu karışımı haftada 3 kere yapın...sonuç,

inanılmaz yumuşak ve parlak saçlar
    daha 1 haftada hissedeceğiniz uzama,(çok hızlı şekilde)
    saç dökülmesinin durması...(herkesin sorduğu bir tariftir bu saçlarım o kadar dikkat çeker ki bunu yaptığımda herkese anlatırım)

diğer yöntem benim tesadüfen keşfettiğim bir yöntem....avukat bir arkadaşımla beraber kullandığımız bir yöntem....benim saçlarım çok dökülüyor ve renk açılmasından dolayı (oriel röfle vs...)çok zor açılıyordu...hani tiftik tiftik deriz ya öyle....bende saçım kolay açılsın diye bu ürünü kullanmaya başladım....hepiniz biliyorsunuz gerçi...GLıSS in şu saç spreyi var ya işte ondan bahsediyorum..

Ben her banyOdan çıktığımda saçlarımı kurutmadan önce onu sıkıyorum saçlarıma ve sonra kurutuyorum fön makinasiyla....ve taaki bir sonraki banyo yada saç yıkamama kadar...yani kafanızda kalıyor uzun süre..
    inanılmaz ama hem kırılmayı önlüyor hemde aşırı uzatıyor.......!!!
    kesinlikle tavsiye ediyorum...çok pahalı bir ürün değil ve nerdeyse 8 9 ay gidiyor 1 şişesi..(.çok sık kullandığım halde..)a.s

Son düzenleme: 31 Ocak 2010
    duyguuks bunu beğendi.
  2. 31 Ocak 2010
  3. momikukayo

momikukayo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilk tarifi fırsat bulabilirsem deneyebilirim, teşekkür ederim :-)

4. 31 Ocak 2010
  5. olida1978

olida1978 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim...ikisi de çok başarılıdır güven bana...ama papatya suyu ile olan 1 2 ton renk açıyor uzun süre kullanınca...

6. 1 Şubat 2010
  7. Proserpine

Proserpine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Gliss'in ürünleri saç uzatmaz, saçı kırılmalara ve yıpranmalara karşı korur. 19 bileşenli serisini kullanıyorum Gliss'in (şampuan, saç kremi, maske ve durulanmayan sıvı bakım spreyi)... Saçlar artık kırılmadığı için, yani bir nevi artık ucundan yavaş yavaş ve siz farketmeden kısalmadığı için size sanki saçınız uzuyormuş gibi geliyor - evet uzuyor - ama kendi hâliyle, gliss sadece artık onun uçlarından koparak kısalmasını önlüyor.

Bu forumda bir konuda Gliss'in ürünleri ile ilgili bir mesajım vardı, onu da aynen buraya kopyalıyorum:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gliss'in ürünlerini ben de kullanıyorum. Saçlarıma o kadar işlem yaptığım söylenemez; devamlı boyamak, rengini açtırmak, fön çekmek gibi. Boyadım ama 1-2 sene boyunca ve kendi haline bıraktım sonrasında. Saçımı uzatıyorum bir yandan, şuanda belimdeler, bu saçı korumak da var.

Bu yüzden Gliss'in ürünlerinden asla vazgeçmem. Başka şampuanlar ve kremler de denedim ama Gliss'inki gibi bir sonuç alamadım.

Sana tavsiyem, sen de Gliss'in komple serisini kullan. Ben öyle yapıyorum ve aldığım sonuçlar o kadar mükemmel ki. Saçlarımın uçlarından yılda 1-2 kere kendim almama rağmen yıpranma o kadar az ki..

Kullandıklarım da bunlar (kesinlikle tavsiyem):
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Bunlar da linkleri:
    Gliss: Total Repair 19 Şampuan
    Gliss: Total Repair 19 Saç Kremi
    Gliss: Total Repair 19 Onarıcı Sıvı Saç Kremi
    Gliss: Total Repair 19 Onarıcı Bakım Maskesi

8. 2 Şubat 2010
  9. olida1978

olida1978 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sonuç itibariyle saçlarınız kırılmadığı için uzuyor....yani gliss doğru seçim...normalde saçlarım kırıldığı için uçları gidiordu..şimdi noluyor kırılma olmuyor ve sağlıklı uzuyor yine benim dediğime geldik:)

10. 2 Şubat 2010
  11. Proserpine

Proserpine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet işte ben de onu diyorum bayanssulusmile

12. 3 Şubat 2010
  13. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    şu sıvı saç kremini almayı düşünüyorum ama saçtaki kabarıklığı almasından korkuyorum..

14. 3 Şubat 2010
  15. LiLithy

LiLithy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    yaaa benimde saçlarım çok zor taranıyor. Mecburen saç kemi kullanyorum ama saç kremide kullanmak istemiyorum açıkcası. acaba bu onarıcı sıvı saç kremini alsam ve sadece uçlarına sürsem saç açılmasında etkili olurmu?

16. 3 Şubat 2010
  17. olida1978

olida1978 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikleeeee..benim saçlarım yanmıştı ve keçe gibiydi..mümkün değil açılmıyordu....1 2 kere sıkınca saçınıza anında krem gibi açıyor...ve vallahi uzatıyor:)inanamıyorum ama uzuyor..çünkü saçlarınızın kırılıp kısalmasını önlüyor..arkadaşımızın da dediği gibi...
    çok memnun kalacaksınız....mutlaka alın..ucuz ve uzun süre de gidiyor

18. 3 Şubat 2010
  19. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    Saç spreyi nasıl bişey ?resim eklersen daha iyi olur..
    Şu olabilir mi?[​IMG]

Son düzenleme: 3 Şubat 2010