Saç Uzatmak İçin Ben etkisini gördüm sizde deneyin derim

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve cute tarafından 2 Nisan 2009 başlatılmıştır.

2 Nisan 2009
    Konu Sahibi : cute
  1. cute

cute Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar aylar öncesinde formunuzu ziyaret edip anane yöntemi adlı saç bakım konusunda denemekten ne çıkar düşüncesi ile formülü denedim ve faydasını çok gördüm..önceki aylara hatta yıllara nazaran saçım gürleşti, canlandı ve uzadı...sizlerde deneyin faydasını göreceksiniz inşallah ..

2 muskat ( küçük hindistan cevizleri)
    1 tutam karanfil
    karışımı karşalayacak şekilde has zeytin yağı

Yapılışı: muskatları ve karanfili havanda dövüp iyicene ezdim...cam kavanoza alıp bi miktar zeytinyağı ilave ettim..3 gün dinlendikten sonra saçlarıma uyguladım ve 6 saat beklettikten sonra yıkadım..hafta da 1 kere bu karışımı saçlarıma uyguladım sonuç müthiş sizlerde deneyin memnun kalıcaksınızkaydirigubbak...Bunun haricinde susam yağı,zeytin yağı,ceviz yağı,badem yağı,defne yağı,ısırgan yağı,buğday yağı,karanfil yağı ve jojoba yağı karışımıyla bir saç bakım yağı elde edip onuda hafta da 1 kez uyguladım..Ayrıca Formula SNH vitamin takviyesi alıp hem cildim hemde saçlarımda inanılmaz değişim oldu...Bence denemekten zarar çıkmaz sizlerde memnun kalırsınız inşallah...

2. 11 Nisan 2009
  3. bebish22

bebish22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hayret valla yaaa.evli bekar farketmez bukadar yağın herbirini 3liradan alsanız bi dünya para ederr:/anlamadım gitti nası para dayandırıosunuz sizler bu kadar çeşit yağa??????

4. 11 Nisan 2009
  5. phrmcst

phrmcst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben okulu bırakıp bu ot cöp yag ısıne grmeyı dusunuorum manyk para var :)))

6. 11 Nisan 2009
  7. phrmcst

phrmcst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    fıyatı nedır bu muskat ın??? resmıne baktım cook guzel görunuoo

8. 11 Nisan 2009
  9. bebish22

bebish22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende açam bari:)bu siteden önce bu aktarlar para kazanıuolarmı ki derdim,pis para var dediğin gibi canım:)))):jeyyar:

10. 12 Nisan 2009
  11. catgirl24

catgirl24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108

Canım böyle duydukça çok mutlu oluyorum memnun kalmana sevindim yıllardır annem uygulamış anneannemin karışımını, annemin saçlarını görmeniz lazım o kadar güzelki..
    Zeytinyağı haricinde biberiye yağı, jojoba yağı, papatya yağı, hardal yağı, hindistancevizi yağı, kekik yağı, üzüm çekirdeği yağı, çayağacı yağı da koyulabilir etkisini kat kat artırabilirsiniz.. şutarafagitti

12. 16 Nisan 2009
  13. cute

cute Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım benim muskatın tanesini 50 kuruşa aldım..ayrıca yukarıda belirttiğim saç bakım yağ karışımını 10 liraya alabilirsiniz..

14. 16 Nisan 2009
  15. cute

cute Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Gerçekten ne varsa eskilerde varmış canım..yazını okuduğumdan bu yana uygulamaya başladım ve inanılmaz bir değişim oldu..yumuşacık olmasının yanı sıra saçlarıma parlak ve gürlükte kazandırdı ..bu bilgiyi bizlerle paylaştığın için çok ama çok tşk ediyorum..

16. 17 Nisan 2009
  17. catgirl24

catgirl24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Beğenip yazdığın için ben teşekkür ederim..

18. 17 Nisan 2009
  19. paytakordek

paytakordek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu muskat sert değil mi canım.havanda dövmek zor olmuyormu.bide bunun rendelenmiş halde satılanı varmış.acaba aynı etkiyi yaparmı. ayrıca yaptığım karışım sadece tek kullanım için mi.