Saç uzatmak için bir formul daha. Hem de kolay tıkla bakalım (=

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve NiqhtMaReanqeL tarafından 31 Aralık 2008 başlatılmıştır.

31 Aralık 2008
    Konu Sahibi : NiqhtMaReanqeL
  1. NiqhtMaReanqeL

NiqhtMaReanqeL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Meraba hatunlara.s.

Hepimiz Şu Saçları Uzatmak İçin Hergün Nerdeyse Farklı Bir Formul Deniyoruz Ama ßazı Formuller Dışında Uzamıolar -tatlicadiarzu-

Nese ben konuya geçiyim meraklandırmadan =D şimdik bn bu formulu bi arkadaştan öreendim ve annesi saç bakım uzmanı htta tvye çkmş ve bna bu formulu verdi 3 haftada 13 cm uzatıyomuşş mucize gibi dimiihihoyyyt:1shok:

ben ilk denedim saçlarım yumuşacık parlak oldu. ama pskolojkmi blmyrm ama snki azda bi uzama oldu herneyse ben tarifi veriyim sizeyerimseniben

1 adet limon kabuğunu suda iyice kaynatıyoruz daha sonra domates kabuğu ve havucu dilimleyerek yine limon kabukların üstüne atıyoruz bnlar yine iyicee kaynıo sonra bnları bi tabağamı alcaksanız napcaksanız bnları iice güzel bi şekilde eziyosunuz bn limon kabuğunu ezemedm diyosan rendeliyiver bnları iice ezdikten sonra bi tabağın içine koyuver bnları içine yumurta sarısı zeytinyağı koy + ek olarakta turp suyunuda koyabilirsiniz gerckten etkili olduğunu söylüyor:lepi: denyin kızlar kaçırmayın hem çook basit evde bulunan şeyler bunlar dneyiin sonuçlarınız paylaşın 2. hafta bnde yapıcam yne sonuçları söylerim hihoyyyt

Rapunzelli saçlarla :eek::sm_cool::teytey:

2. 31 Aralık 2008
  3. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    [ı]valla bu zamana kadar denemediğim şey kalmadı aklınıza gelecek herşeyi denedim fakat en sonunda hiçbişey yapmamakta karar kıldım şuan saçlarım bakım yapmadan çok hızlı uzuyor...[/ı]

4. 31 Aralık 2008
  5. olu_gelin

olu_gelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ya bu biraz zor gbi geldi bana:/

6. 31 Aralık 2008
  7. trb_cadisi

trb_cadisi Guest

p4yl4şım için teşekkürLER:)

8. 31 Aralık 2008
  9. Juliet

Juliet Guest

zahmetli iş daha basit bir formül yokmu acep......sacım dogal uzuyor gerçi ama bilelim dimi

10. 31 Aralık 2008
  11. MeDuSa

MeDuSa Guest

Benim kurtarıcım turplu ve zencefilli su oldu ahanda gafamda var şimdi turplu su hergün etcem artık hihoyyyt
    cnm bu bana zahmetli geldi ama zamanım olunca denicem paylaşım için saol şeker Şeniz a.s.

12. 31 Aralık 2008
  13. Cilek

Cilek 03.10.2010 Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    153
    paylaşım için teşekkürlera.s.

14. 31 Aralık 2008
  15. NiqhtMaReanqeL

NiqhtMaReanqeL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    siz bilirsniizzz nasıl isterseniz ama hiç zahmetli ddeeil bn dewnedm çnkü turplu suyu isterseniz içine ek olarak koyablirsnz yani zorunda deill

16. 1 Ocak 2009
  17. yagmur_tanesi

yagmur_tanesi GÜL Kİ HAYAT SANA GÜLSÜN Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    cnm ne kadar süre bekletiosun ne kadar zamanda tekrarlıyorsan yazarsan sevinirim

18. 1 Ocak 2009
  19. MeDuSa

MeDuSa Guest

ya 3haftada 13 cm zaten mucize :))