saç yanığım bile düzeldi

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve osge01 tarafından 17 Ocak 2010 başlatılmıştır.

17 Ocak 2010
    Konu Sahibi : osge01
  1. osge01

osge01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    benım saçlarım boyadan ve duzleştiriciden yanmıştı kırılma değil yanmıştı buklum buklumdü çekmişti eyvahedigeldismile en ıyııs kestıyerım dedım millet arkamdan amaan saça bak dıyodu senağlama
    bende en son evde kendım bişiler yapım dedım sarı saçlarım daha fazla yıpranmasın dye gıttım palette 7 numara alarak evde kendım boyadım bu tabı azcık daha yıprattı rengınıde beğendım bu arada
    bende zeytın yağıyla kantron yağını karıştırıp saçıma surdum vıcık vıcık bekledım öle evde iş yaparken sonrada saçlarımı banyoya girip gliss onarıcı şampuanla yıkadım 2kez
    yıne gliss in 1 dk da onarıcı bakım kremını kullandım
    saçlarımı ıyıce sıkmadan nemi fazla olacak şekılde havluyla sarılı çıkarak o şekılde kurumasını bekledım
    ben duzleştiriciden vazgeçemediğim için en son olarak yıne gliss in parıltılı fönden koruyucu kremını saçıma surdum
    amanınnnn bı baktım o kırılan püsküllü saçlarım yok olmuş kendıne gelmiş bı parıltı bı parıltıkaydirigubbakcemile2

sizlerle de paylaşayım dedım ınsan kuafore bi sürü para bayılınca canı sıkılıo evde kendısı saçına ne halt ederse etsın yınede mutlu oluyo kaydirigubbakcemile3

2. 17 Ocak 2010
  3. osge01

osge01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    glissi ın urunlernı çok beğenıyorum bu arada onarıcı urunu turuncu renkte olan ozellıkle çok ama çok guzel ama düzleştirici serısı var mor renkte onu önermıyorum saçları kabartıyo

4. 23 Ocak 2010
  5. sentimental

sentimental pamuk şekeri Üye

Beğenildi:
    910
    Ödül Puanları:
    238
    özgecim ben de glissin ürünlerini kullanıyorum sarı renkte makesi d var haftada 1 uyguladı?ğm yıpranmış saçlar için onuda dene. ama 1dakikada onarıcı bakım kremi neyin nesi? yanlışmı okudum. parıltılı fönden koruyucu kremide duymadım hiç denemek istiyorum herhangi bir markette varmı? ben de glissin onarıcı şampuanını ve onarıcı bakım maskesini kullanıyorum kuruyuncada uçlarına ve geneline sarı rankli sıvı saç kremini sıkıyorum.

6. 29 Ocak 2010
  7. Proserpine

Proserpine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Gliss'in ürünlerini ben de kullanıyorum. Saçlarıma o kadar işlem yaptığım söylenemez; devamlı boyamak, rengini açtırmak, fön çekmek gibi. Boyadım ama 1-2 sene boyunca ve kendi haline bıraktım sonrasında. Saçımı uzatıyorum bir yandan, şuanda belimdeler, bu saçı korumak da var.

Bu yüzden Gliss'in ürünlerinden asla vazgeçmem. Başka şampuanlar ve kremler de denedim ama Gliss'inki gibi bir sonuç alamadım.

Sana tavsiyem, sen de Gliss'in komple serisini kullan. Ben öyle yapıyorum ve aldığım sonuçlar o kadar mükemmel ki. Saçlarımın uçlarından yılda 1-2 kere kendim almama rağmen yıpranma o kadar az ki..

Kullandıklarım da bunlar (kesinlikle tavsiyem):
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Bunlar da linkleri:
    Gliss: Total Repair 19 Şampuan
    Gliss: Total Repair 19 Saç Kremi
    Gliss: Total Repair 19 Onarıcı Sıvı Saç Kremi
    Gliss: Total Repair 19 Onarıcı Bakım Maskesi

8. 29 Ocak 2010
  9. sentimental

sentimental pamuk şekeri Üye

Beğenildi:
    910
    Ödül Puanları:
    238
    evet işte ben de tamamen bu ürünleri kullanıyorum 1 aydır ve cidden memunum hepsi var elimde.saçlarım uzun ve kışın düzleştirme yağtığım için iki kereden fazla yıkamıyorum çalışan biri olduğum için palnlıyım çarşama ve pazar saç yıkama günüm :) haftada 1 maskesini ve kremini birlikte kullanıyorum hafta ortasında ise şampan sonrası krem kullanıyorum . ama her gün uçlarına sıvı saç kreminden azar azar sıkıyorum mutlaka ve sonuçtan memnunum

10. 9 Şubat 2010
  11. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    slm kizlar glissin mor renkli olani nasil yani düzlestirmek icinmi

12. 9 Şubat 2010
  13. dertlikxixz

dertlikxixz hoşgeldin :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım, ben kullanıyorum Düzleştirmek istediğimde onu kullanıyorum çünkü harbiden düzeliyo saçım Öbür türlü gene dalgalanıyo Bu şampuan dalgaları azaltıyo

14. 9 Şubat 2010
  15. Mnyk

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    cok saol canim tam baana göreymis busampuan

16. 10 Şubat 2010
  17. dertlikxixz

dertlikxixz hoşgeldin :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bişi deil tatlım Bi de badem yağıyla bakım yapıp yıkadıktan sonra da saçlarım yumuşadı ve kolay düzleşti ama öğleden geceye kadar beklettim Tvde bi uzman öyle söyledi Yarım sa tutup yıkamak hiçbişe ifade etmezmiş saçta:umursamaz:

18. 10 Şubat 2010
  19. Mnyk

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    sac yumusatmada anneannemin sac uzatma yöntemi diye topik var onu yap baska bisey denemessin bide turplu su ama kokuyo kaynarken ocakta