saça zarar vermeyen şekillendirici

Konusu 'Saç Şekillendirici Ürünler (jöle, krem, sprey ...)' forumundadır ve kivilcim tarafından 12 Eylül 2008 başlatılmıştır.

12 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kivilcim
  1. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar saça zarar vermeyen saçı kurutmayan dalgalı saçlar için şekillendirici arıyorum..ne önerirsiniz..jole iyice kuruttu saçlarımı ve maalesef hergün bu tür ürünlerden kullanak zorundayım saçlarıma..çünkü çok gür ve iice yıprandılar..doğal bi ürün varmı acaba jole yada köpük tarzında?a.s.

2. 12 Eylül 2008
  3. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben yıllardır taftın köpüğünü kullanıyorum. çok memnunum. bı yere gıtceksem banyodan sonra menli saçıma çok az suruyorum ve kuruyunca varla yok arasında oldugundan gayet ıı oluyor tavsıye ederim

4. 12 Eylül 2008
  5. accoustic

accoustic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bişiy sorabilirmiim canım saçın kısamı benimde saçım çok kısaydı bi ara hep jöle kullanıyodm yıpratıyo ve bnmde saçım senin gibi çok gür ben şimdi elidor 7/24 kullanıyorum ama herzaman kulanmıyom hatta hişç kullanmıyorm gibi merak ettmde ondan sordm çünkü diğer ürünler jöle kadar uzun ömürlü olacağını sanmıyorum ama kısa iselrde sen bilirsim belkisen şekle sokabilirsin

6. 13 Eylül 2008
  7. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    sağol canım önerin için..saçlarım uzun dalgalı ve gür..o yüzden de aradığım şekillendirciyi bulamıyorum maalesef..7/24 ü denedim ben canım ama beğenmedim yağlı gibi yaptı saçlarımı..
    küllümango sağol cnm hızır gibi yetiştin yine :) saça zarar vermiyorsa denemekte fayda var çünkü saçlarım joleden iyice kurudular..şöyle bitkisel joleler oluyor aktarlarda onlar nasıldır acaba?

8. 13 Eylül 2008
  9. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bıtkıselde olsa köpük kadar ıyı yapmaz saçını. jöleye göre daha hafıf bı yapısı var ve dıplere surmen mumkun değil. yınede sen bılırsın dalgalıysa kesinlikle köpükten yana olsun tercıhın

10. 13 Eylül 2008
  11. leylek82

leylek82 çok zor bazen.... Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    toni&guy marka şekillendiriciyi tavsiye ederim.24 saat protein salgiliyomuş saça.ve besliyomuş.şekillendirmesen de sür demişti saç uzmani.ama kocaelinde nasil bulursun bilmiyorum

12. 14 Eylül 2008
  13. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım haklısın zaten kuaförümde bana jole kullanma köpük kullan demişti aylar önce ben bi ara kullandım köpük ama jolenin kullanımı daha rahat geliyor bana eskişden beri alışkanlık sanırım..yoksa dediğinde çok haklısın köpük kullanmam en iyisi..sanırım köpüğe dönücem jole saçlarımı inanılmaz kuruttu..teşekkür ederim canım Şeniz

14. 14 Eylül 2008
  15. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    canım bu köpük gibi birşey mi? saçı beslemesi çok güzel ya merak ettim bu ürürnü..netten araştırıcam umarım fiyatıda uygundur..sağol canım a.s.

16. 14 Eylül 2008
  17. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Canım Tresan'ın jölesi var. Ben denemedim ama bitkisel içerikli olduğu için diğerlerinden daha az zarar verir.
    Bir dene istersen.yerimseniben

18. 14 Eylül 2008
  19. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    evet şimdi hatırladım..bi ara aktarcıda gözüme çarpmıştı..ısırgan otluydu sanırım.ama sonra tamamen aklımdan çıkmış olcakki almadım..ama o ara çok merak etmiştim..denesemmi acaba ? sağol canım önerin için..