Saçı açık kumral olup palette yoğun renk açıcı kullanan?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve gizzem tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

23 Ocak 2010
    Konu Sahibi : gizzem
  1. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    958
    Ödül Puanları:
    188
    saçlarım açık kumral,palette yoğun renk açıcı aldım.siyah saçları kızıl yaptıgını duydum ama saçları benim gibi açık olup kullanan var mı?deneme olsun diye saçımın bir tutamına sürdüm bekliyorum şu an aslında,nasıl olacak çok merak ediyorum tüm saça sürmeye cesaret edemedim:eek:

2. 23 Ocak 2010
  3. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    sonucu yazarsan cok memnun olurum

4. 23 Ocak 2010
  5. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    958
    Ödül Puanları:
    188
    yazıcam cnm aslında 35 dak geçti ama hala bi açılma belirtisi göremedim.bir de bunu sürdükten sonra üstünü aluminyum folyoyla falan kapatmka gerekir mi bilen var mı?sanki kuru kuru oldu bir de hala hiç açılmadı yaa:sinifsinif:

6. 23 Ocak 2010
  7. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    958
    Ödül Puanları:
    188
    saçımın o tutamını 1 saate yakın geçince açtım ama hiçbir renk açılması yoktu,ben de dayanamayıp bütün saçımı yaptım şimdi bakalım ne olacakdelikafadulden

8. 24 Ocak 2010
  9. jadii_

jadii_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nolcaını çok merak ettm cnm bnmde açık kumral gibi yani sarı yaptm ama öle oldu açarsa bnde onunla açaym

10. 24 Ocak 2010
  11. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canım sonuç ne oldu acıldımı ve sacın yıpranmamıstır umarım

12. 24 Ocak 2010
  13. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    958
    Ödül Puanları:
    188
    kızlar saçım sanki güneşte 4-5 ton açılmış gibi oldu 1 saate yakın beklettim.öyle sapsarı olmadı.bildiğimiz güneşte açılmış saç gibi oldu.çok sevdim ben açıkçası.bir de normalde diplerine sürerek başlanıyor ama ben diplere sonra göllenip dipleri daha çok açtıgını duydugumdan,diplere sürerek başlamadım,en son kalanları biraz diplere sürdüm.çoğunlugu saçımın alt tutamlarına değil üst tutamlarına ve altlarına sürdüm.dolayısıyla sanki yazın güneşte açılmış da şimdi biraz zaman geçmiş gibi oldu,bu şekilde yapmalarını tavsiye ederim saçı açık olanların.ama eğer daha bol açıcam derseniz ve saçınız gürse bir kutu yetmiyor,2 kutug erekir ve saçınızda başka boya da yoksa ve yıpranma yoksa 2 saate yakın bekletmek gerekebilir.bu arada saçım yıpranmadı ama boya falan yoktu saçımdaa,hadi bakalım başka yapan olacak mıı:dance:

14. 24 Ocak 2010
  15. cottonheart

cottonheart Zeynebin annesi Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    benimde konumda yazdım canım bende orielle açık kumral saçımı açmıştım bende 10 dakikada bir kaç ton açıldı sen çok bekletmişsin 'sarı boya yapanlar' adlı konuya bak

16. 24 Ocak 2010
  17. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    958
    Ödül Puanları:
    188
    cnm ben yukarda yazdım benimki 1 saatte ancak 4-5 ton açıldı.üstelik saçlarım açık renktir.içindeki etken madde miktarı az sanırım.benim saçımı sarı yapmakla bir derdim yok çünkü direkt boyatsam bile sarıya rahatça dönebilcek bir saç rengim varyerimseniben

18. 24 Ocak 2010
  19. cottonheart

cottonheart Zeynebin annesi Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    aynen benimki gibi ozaman ben şimdi koleston açık sarı kumral boyadım sapsarı oldu tavsiye ederim 11/1 kodu