saçı en çok açan boya fikirlerinizi bekliyorum kızlar

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Jennifer tarafından 31 Ekim 2010 başlatılmıştır.

31 Ekim 2010
    Konu Sahibi : Jennifer
  1. Jennifer

Jennifer Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar saç rengini en çok açan boya önerilerinizi bekliyorum koleston11.1 kullandım ilk boyamada açıyor ama 2. 3. yıkamada akıyor balköpüğüne yakın bi renk oluyor ben akmayan uzun süre kalıcı olucak açık bi ton istiyorum fikirlerinizi bekliyorum

2. 31 Ekim 2010
  3. rainbowoman

rainbowoman Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bitkisel boyaları saçı daha çok açıyor. ayrıca diğer boyalar saçtan yıkamayla akarak uzaklaşıyor ama bitkisel olanlar akmıyor saç uzadıkça gidiyor kalıcılığı daha fazla yani.

4. 19 Ocak 2011
  5. murtel

murtel Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben annemin saçını sürekli boyuyorum ve profesyonel boyalar kullanıyorum annem 38 yaşında ve beyaz saçı çok az ama saç rengi bayağı bi koyu ben LOREAL MAJİBLOND 911 İLE boyuyorum annemin saçını ve İgoranın %12 lik açıcısından kullanıyorum 2'ye 1 orasında kullanılıyo 60gr boya + 120 gram oksidan ve çok süper açıyo saçları. İgoranın oksidanı saça bakım yapıyor çok hassas bir oksidan ve Loreal majiblond da çok kaliteli bi marka turuncuyu önleyen incell teknolojisi kullanılmış.resim eklicem:KK16:

6. 20 Ocak 2011
  7. nudese

nudese Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de merakla bekliyorum resimleri :KK3: peki bu bahsettiğin şekilde boyalı saça yapsak onu da açar mı, yoksa kendi rengi mi olması lazım? ben de şuanda kumral boya var hatta rengi şu şekilde

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Eki Görüntüle 129417

aynı dediğin yöntemi kullansam açılıp şu hale gelebilir mi?

Eki Görüntüle 129418

bir de boyama işlemi sırasında boya ve açıcıyı karıştırıp karışımı mı sürüyorsun saça? yoksa sırayla önce açılıp sonra mı boya sürmek lazım..:26:

8. 20 Ocak 2011
  9. bilge_ykt

bilge_ykt Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kesınlıkle bende aynı rengı ıstıyorummmmmmmmmmmm!!!
    sac rengımız aynı hemen hemen
    ama tek fark bugun sacımı boyamıs olmam fındık kabugu rengı oldu:KK43:

10. 20 Ocak 2011
  11. bilge_ykt

bilge_ykt Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    $2guzj3a-2250.jpg
    kızlar bugun boyadım sacımı fındık kabugu oldu
    bu rengı elde etmek ıcın acıcı kullanayımmıııı???????????
    ve ne zaman kullaayımmm?
    daha cok yıpranmasını ıstemıyorum sacımın:KK43:(((((((((((
    lutfen yardım edınnnn

12. 20 Ocak 2011
  13. desert_rose85

desert_rose85 ...umutsuz... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende bişey sorcam, 2 tane %9 oksidan bir tüp boya ile karıştırsam, ne olur? daha çok açar saçımın rengini yoksa yanma mı yapar?

14. 20 Ocak 2011
  15. bannu

bannu Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım sen hangi markayı kullanıyosun kumral boya demişsin kendin mi boyadın ben koleston açık küllü kumral boyamıştım 2 hafta önce ama çok kötü bi renk çıktı ortaya şimdi üstüne kumral yapmayı düşünüyorum da koleston yine senin ne markaydı zemin rengin neydi ?

16. 20 Ocak 2011
  17. nudese

nudese Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

benim zeminde 10 cm kadar kendi saç rengim olan koyu kumral vardı, uçlarda da 6 ay önce kahveye boyanmış olan ve tabiiki akıp neredeyse koyu sarı gibi gözüken bir renk vardı.. hatta bulursam resmini o şekilde eklerim ama ben kendim boyamadım canım.. kuaföre gittim aslında aklımda sarı tonlarında renk vardı, ama kuaförüm açmak lazım dedi, açılmadan yapılabilecek en açık rengi yapalım dedim bu kumralı yaptı.. bu arada bitkisel boya bu ama markasını hiç bilmiyorum canım ama yanlış hatırlamıyorsam kuaförüm Organic markasını kullanıyor bitkisel boya olarak.. içine başka renkler karıştırdı mı bilemiyorum..ancak forumda okuduğum kadarıyla genelde kolestonun çok koyu çıktığı söyleniyor, benim de yıllar önceki tecrübelerimden bildiğim kadarıyla öyle.. loreal genelde öneriliyor canım, ben de bir sonraki boyamda kendim yaparsam kesinlikle loreal düşünüyorum..

18. 20 Ocak 2011
  19. AyShE GxuxL

AyShE GxuxL Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    koleston tabi ki..kahve serisi koyu çıkıyor evet ama sarı serisi diğer markalara göre daha açık küllüleri özellikle...