Saçı için lavanta yağı kullanan var mı?

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve Aybk tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

6 Mart 2010
    Konu Sahibi : Aybk
  1. Aybk

Aybk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar merhaba.
    Bende sinemakili tarifi kullananlardanım.Bu çarşamba 4.uygulamamı yapacağım yani tam bir ay olacak.
    Ben sinemakinin yanında bir bakım daha yapmak istedim ve zeytinyağı almak için markete gittim.Bakarken özel zeytinyağları diye bir reyon gözüme çarptı.Orada sarımsak aromalı zeytinyağı gördüm ve bir taşla iki kuş vurayım diyerek aldım :)
    Bugün saçıma sürdüm elma sirkeside kullanmama rağmen koku kaldı.
    Sonra içine portakal yağı katmaya karar verdim.Nişanlım dışardaydı onu aradım ve aktardan portakal yağı almasını söyledim.O da aktara ne için kullanacağımı söylemiş.
    Aktarda onun yerine lavanta yağı vermiş.Lavanta yağı hem çok güzel kokuyormuş hemde saçı çok hızlı uzatıyormuş.Henüz kullanmadım hafta içi alacağım nişanlımdan.Kullanmaya başladıktan sonra gelişmeleri yazarım.
    Acaba aranızda daha önce lavanta yağı kullanan var mı?

2. 6 Mart 2010
  3. hindibaa

hindibaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm ben kullanıyorum lavanta yağını ama diplerine sürmüyorum yani bakım için değil kokusu için kullanıyorum.uçucu yağ olduğu için saçlarımın uçlarını bile ilk başta kazık gibi yapıyo uçtuktan sonra kokusu kalıyo sadece.çok sık kullanmıyorum saçlarım yıpranır diye çünkü cildime sürdüğümde kızarttı biraz.cilt için yararlı diyolar ama benm cildimi kuruttuğu için saç diplerime sürmüyorum.bi dene istersen ama saç derini kurutup keper yapabilir.

4. 9 Mart 2010
  5. Aybk

Aybk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Hmm teşekkür ederim bilgin için.
    Bende zaten sarımsaklı zeytinyağının içine koyupta kullanacağım sarımsak kötü kokuyor çünkü.
    Az birşey koyarak kullanırım o zaman..

6. 10 Mart 2010
  7. hindibaa

hindibaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    rica ederim cnm