Saçı yağlandırmayan ve dökmeyen saç kremi ??

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve pamugum tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

18 Ekim 2009
    Konu Sahibi : pamugum
  1. pamugum

pamugum Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar böyle bi sac kremi varmı glass kullanıyorum felaket döktü saclarımı ve yıkadıgımın ertesi günü yaglı gibi bi görünüm olduki sadece uclara uygulamama ragmen senağlama
    saclarım uzun oldugundan krem kullanmadıkca acamıyorum tek istedigim sacı dökmeyen ve yumusak yapan bi sac kremi önerisi olan varmı :uhm::uhm:

2. 18 Ekim 2009
  3. Burcuxoxzge

Burcuxoxzge Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    198
    aaa benimde saçım acayip dökülüyor acaba saç kremindenmidir ki...:uhm:

pantent kullanıyorum ama acayip dökülüyor aynı benimde uyzun saçlarım... kafamçokkarıştı

4. 19 Ekim 2009
  5. crazy

crazy Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    organicumun saç kremini çok methediyorlar kızlar bende gliss kullanıyorum çok memnun değilim ama bri dahaki sefere organicum mor kutudaki kremini alıcam fiyatı 34 lira ama uzun süre gider sanırım

6. 19 Ekim 2009
  7. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    DFN garlının maskesini öneririm. bakım olarak diplere de uygulanabiliyor, ama krem niyetine de kullanabilirsiniz.silikon içermediği için saçı yağlandırıp ağırlaştırmıyor. hem de ucuz, 8-10lira arası değişiyor fiyatı.

8. 25 Mayıs 2012
  9. melancholia12345

melancholia12345 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    John Frieda'nın yeni kırmızı Full Repair serisi muhteşem!! Maskesi inanılmaz!! hem saçı hiç yağlandırmadan onarıyor, neredeyse 3 gün banyo yapmadan duruyorum. hiçbir şampuanda böyle olmamıştı. bütün seriyi aldım. gerçekten ağırlaştırmadan onarıyor şiddetle öneriyorum süper süper süper!!