saçı yıpratmadan siyah saçtan kurtulmanın bir yolu var mı ??

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve boncuk_nil tarafından 6 Haziran 2010 başlatılmıştır.

6 Haziran 2010
    Konu Sahibi : boncuk_nil
  1. boncuk_nil

boncuk_nil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sıkıldımmm siyah sactan 6 ay oldu boyayalı.diplerim çıktı kahverengi.ama tekrar sdip siyah yapmak istemiyorum.ne yapmalıyımm

2. 7 Haziran 2010
  3. minikprensim1

minikprensim1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    canım 2 gün önce az da olsa kurtuldum siyahtan kaydirigubbakcemile2 hem oryal vs kullanmadan bi boya varmış bitkisel rengi açmak için kuaför öle dedi.. benimde diplerim kahverengi çıkmştı dier yerler uçları siyahtı..uçları yinede açılmadı bende kestirdim biraz..işte çoğu açıldı ama kızıla boyattım balyajlı gibi durdu çünkü hala siyahlarım var.. bi ay soora tekrar boyatcam ozamn otururmş..en çok yanmasından, yıpranmasndan korkuyordum..ama hiç bişi olmadı schwartkopfun sprey gliss ini kullanıorm mis gibi oldu..

4. 18 Haziran 2010
  5. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    naptıysam kurtulamadım siyahı bırak koyu kahveden! gerçi siyahtan farkı yok renk olarak.........birdaha koyu rengin yanından geçmem........açtırmaya kalktım saçlarım elimde kaldı nolucak bende bulamadım ...

6. 18 Haziran 2010
  7. Belgin

Belgin BEKLİYORUM GELECEKSİN.... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar ben saçlarımda siyahtı dün açtırdım oryalle şimdi karamel gibi birşey oldu saçlarım oryal saçları çok yıpratıyormu bu saçı daha sonra biraz koyu yapmak için hangi renge boyamalıyım sizce..

8. 19 Haziran 2010
  9. koyukahverengi

koyukahverengi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ben de kuaföre sordum amacım orta kahveye kadar açmaktı. yapabileceğini ama sorumluluk kabul etmeyeceğini söyledi. saç esnekliğini ve nemini kaybedermiş. bu da matlaşan, kırılan halk diliyle "mısır püskülü" tabir edilen görüntüye yol açarmış. uzatıp kestirmekten başka yol yok gibi.

10. 26 Ağustos 2010
  11. MoNaNiS

MoNaNiS Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar siyah hakkında sizlere soyleyecegim tek sey siyaha boyamadan once iki kere uc kere hatta dort kere dusunmeniz neden derseniz ben bir kere saclarımı aniden karar verip siyaha boyadım ardından bir sene falan gecti tabi bu sırada dip boyasıdır bilmem nedir yapmaya devam ettim neyse artık canım saclarımın sarı olmasını istiyordu ben evde ablam ile beraber palette nin rofle setini kullanarak actım ilk boyamamda saclarım karamel oldu aradan bir hafta yada bir bucuk hafta sonrasnda tekrardan palettenin rofle setini kullandım ozaman daha acık bir renk elde ettim simdi saclarım yine siyah :) yarın boyayacagım yine rofle seti alarak acacagım ama bu sefer sarı istemiyorum sarı sac ile ugrasmaktan yoruldum... bu sefer küllü kumral tonlarını deneyecegim bana sans dileyin kızlar sonucları sizlerle resimli olarakta paylasabilirim

12. 27 Ağustos 2010
  13. Tikyy

Tikyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    palette blond boyayı tavsiye ederim.vaat ettiği gibi 4-5 ton açıyor benim saçım açık bakır rengi oldu boyayınca

14. 27 Ağustos 2010
  15. Olala

Olala Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    ben kendi kendime kurtuldum canım

loreal preference serisinden ultra açıcı doğal kahveyi kullandım

yalnız önce uçlara sürdüm, diplerde sadece 5 dk tuttum renk farkı olmasın diye
    sonuç olarak uçlarım koyu kahveden bi kaç ton açık oldu, siyahlık komple gitti, dipler azcık daha açık oldu..
    bi ay sonra istediğim renge boyamayı düşünüyorum
    saçların ince telliyse boyanın etki etmesi daha kolay oluyor aklında olsun canım benimki ince telli