Saçım röfleli çok sert yumuşatmasına cesile olcak bir şampuan:(

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve sukut tarafından 15 Haziran 2010 başlatılmıştır.

15 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sukut
  1. sukut

sukut oğlum olsun istiyorum İNŞ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar saçımı röfle yaptırdım kazık gibi yıkadıktan sonra nişanlım elini saçıma sürcek diye aklım çıkıyo
    onun saça zaafı var yumuşacık saçlara bayılıyo devamlı saçla oynar ama mahvettim saçımı
    önerebilceğiniz bir şey varmıeyvahedigeldismile

2. 12 Ağustos 2010
  3. pikolata

pikolata taze evli Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    cnm ben banyodan çıkmadan önce, yaklaşık 2 bardak suyun içerisine biraz üzüm sirkesi döküp saçıma en son bu karışımı döküyorum. yumuşacık yapıyor. kuruyunca kokuda kalmıyor.

4. 12 Ağustos 2010
  5. osge01

osge01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    eğer yumuşatma ıstıyosan loreal ın serumu var kuaörlerde satılır 50 tl süper yumuşuyo kuru saçına fönden sonra surunce ama o kadar para veremem dersen avon da var 8 tl fln yeşil renkte bı serum advance . onu al oda yumuşatıyor...

kitty28 bunu beğendi.
  6. 8 Nisan 2016
  7. Acetintasc

Acetintasc Çoklu üyelik ve reklam içerikli mesajlarından hesap pasif edilmiştir, mesajlarına itibar etmeyiniz. Sahte Profil

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    3
    Röfleden sertleşen ve incelen saçlara benim kullandığım ve çok memnun kaldığım tek şampuan Likid Keratin Şampuanı oldu. Hem besliyor hem yumuşatıyor hem de parlatıyor. Organık olması da ayrı bir tercih sebebim. Kimyasal içermemesi güzel birşey.