Sacim zenci lerin sacina benzedi lutfen yardim edin...

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve cutee tarafından 9 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

9 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : cutee
  1. cutee

cutee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kizlar saclarima duzlestirici makinayla duzlestirdim, her sey normal di, sadece hafif bir koku aldim makinadan sallamadim, neyse her sey iyiydi taki ertesi gunu sacimi yikayip kendi halinde kurutmaya biraktigimda, ne goreyim kahkullerim resmen havada ve resmen yanmmiz, hani zenciler saclarini duzlestirir ama bir garip durur ya yanmis gibi ayni ole oldu, napiyim bilmiyorum..lutfen yardim edin..saclarimin onu tamamen yanmis durumda hepsi havada, arkalarda da yer yer yanik yerler var..ne yapmaliyim?

2. 9 Ağustos 2009
  3. nySsia

nySsia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    gerçektehn çok fazLaysa kuaföre git adam gby kestir sonra da zeytinyağ,badem yağı falan sür devamLı yani düzLeştirici falan da yapma kendi halinde olsun saçın.
    bundan 1 ay önce kadar bnm saçlarım da çok kırıktı saçlarımı düzleştiriodum yarısı kalk gidelim diodu yarısı b** yeme otur diodu sonra içim rahat etmedii kuaföre gittim ve o günden berii
    Yumrta* havuç karışımını yapıorm ve badem yağı,zeytinyağı,yıLanyağı karışımını kullanıorm saçımda gözle görülecek derece de uzama olduu tavsiye edebileceğim tek şey buuuu.

4. 9 Ağustos 2009
  5. ..GkSu..

..GkSu.. Türk Esirlik Kabul Etmez! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım bence o kahküllerini şimdi kestiremezsinn onları bir süre kullanmamayı dene

yukarıdan tutturr . . ve saçlarını kesinlikle düzleştirmee uzamasını sağlaa hergün saçlarını yıkaa . .

ama sakın düzleştirmeee biraz uzakdıktan sonra kestirr yani şimdi git kestir desem kuş gibi kalırsınn

hergün düzleştirme saçlarını tatlım

bende düzleştiriyorumm uçları krıık ama napimm seviyorum uzun saçı bakım yapıyorum süreklii

bakım çok önemli tatlımm bunları unutmaa ve saçını uzatmayaa bakk . .

6. 9 Ağustos 2009
  7. Doro

Doro Tantrumm! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    banyodan sonra fönle bile kurutma bence canım hiçbir işlem görmesin kendi haline bırak biraz saçın kendine gelsin ve yağlarla bakım yap sonra ayda bir kırıklarını aldır :)

8. 12 Ağustos 2009
  9. SceneRush

SceneRush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bence de saçına bir sürü kimyasal ve ısı işlemi yapma doğal bakımlar var zeytinyağıyla ya da diğer şeylerle yapılan milyonlarca onları dene ve biraz da olsun kestir

10. 13 Ağustos 2009
  11. cutee

cutee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ay yok kestiricek gibi degil, kahkul sonucta kestirirsem cok fena durur.mafoldumben.karisimini denicem cok saol..

12. 13 Ağustos 2009
  13. cutee

cutee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hepinize cok tesekkurler kizlar..ben arastiriken bisey buldum internetten , keratin hair treatment diye google yin...saclari acaip bir sekilde duzgun hale getiriyor.turkiyede kuaforlere gelmemis sanirim daha ama yurt disinda kuaforlerde de cok pahali yapiyorlar, 4- 6 ay arasi saclariniz ipek gibi oluyormus ve sactaki bozukluklari onariyormus..zenciler bunu kullanip duzgun saclara sahip oluyorlarmis..beyonce rihanna gibi..herkes yapiyor, kuafore gitmekten bikan yada duzlestirmekten...4-6 ay arasi hep duzlestirmis gibi saclariniz oluyormus, bir de bu yontem dogal..saci besliyor...ben firmasindan istedim, kuaforlere gonderen firma..bunu saciniza surup saci kurutup, sonrada duzlestirici makinayla duzlestiriyorsunuz ve 3 gun boyunca saciniza su degmemesi lazim....bakiim denicem sacim duzelicek mi, size de soylerim iyi geliyor mu diye..

14. 19 Ağustos 2009
  15. limonkiz

limonkiz Ağlamam artık gidenlere ♫ Üye

Beğenildi:
    81
    Ödül Puanları:
    153
    saçlarını hergn yıkarsan saçlarının beslenmesini engellemis olursun canım bence saçlarını beslmeye çalış biraz kestir sonra doğal şeyler kullanmaya bak

16. 17 Eylül 2009
  17. cicilibicili87

cicilibicili87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    ıslakkenmi fön çektin yoksa çokmu ısısı yüksekti bencede kestirme yana bu tokayla tuttur

18. 22 Eylül 2009
  19. noblegirl

noblegirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben saçlarımı sürekli düzleştiriyorum ama hiçbişey olmuyo acaba sen panik mi yaptın yandı die? ya da saçlarını ıslakken mi düzleştirdin markası neydi düzleştiricinin çok merak ettim