Saçıma ne yapsam kabarıyo kıvırcık ve şekle girmiyo

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve WaMpiRceSs tarafından 16 Nisan 2009 başlatılmıştır.

16 Nisan 2009
    Konu Sahibi : WaMpiRceSs
  1. WaMpiRceSs

WaMpiRceSs Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba kızlar...:1closedeyes:Saçlarımı naptımsa kabarıyo çok çok gür ve bir hata yapıp katlı kestirmiştim buda kabarmasını dahada sağlıyo saçım hemde kıvırcık ve şekle girmiyo incetmiştim birzamanlar daha sonra uzadığında buda kabarmasında bi etken haline geliyo-tatlicadiarzu-okuldada artık şekle sokamıyrum mecbur hep topluyorum :kızgın: yardım lütfn :nazar:

2. 17 Nisan 2009
  3. emineyilmaz

emineyilmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynı dertten muzdaribim :KK70:

4. 17 Nisan 2009
  5. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    saç kesiminizden kaynaklanıyor muhtemelen
    benimde saçlarım kıvırcık yani bukle bukle sık bir kıvırcıklığı yok
    eğer öylese bilemiycem ama benimki gibi bukle bukle ise
    iyi bir kuaföre gidin saçınızı incelttirin saçınıza ve yapısına en uygun kesimi onlar yaparlar zaten
    derdinizide anlatın benim saçlarımda katlı ama sadece önlerde var yani arkadan bakıldığında üçgen şeklinde duruyo ama abartılcak derecede bir kabarıklığı yok jöle kullanıyorum tabi yoksa çıkamam bonus kafa gibi olurum :)))))
    yine saçınıza uygun jöleyide kullandığınızda çok kabarık olmaz olsa bile bu hava katar canım :)))))

6. 19 Nisan 2009
  7. nazgul

nazgul papatya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar benim saçım önceden kıvırcıktı,,boyattım felan,,şimdi dalgalı oldu,,,jolesiz kullanamıyorum zaten,kabarıyo,,banyodan sonra saçlarım bukle bukle oluyo sevmiyorum,,,tane tane dursun istiyorum,,,bi öneriniz varmı,,,,:1closedeyes:

8. 20 Nisan 2009
  9. - SwééT -

- SwééT - ~ Rengarenk ~ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kıvırcık saçlara tek önerim katlı kesimden uzak durun. herkes kıvırcık saçlara katlı kesim öneriyor ama bu daha da kabarmasını sağlıyor :S tek önerebileceğim 7/24 cnm :S

10. 25 Nisan 2009
  11. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    aynen hele fonle kuruttuysam goren korkuyor ılk etepta..yada agzını tutup guluyor...senağlama

12. 8 Mayıs 2009
  13. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence kıvırcık saçta dikkat edilmesi gereken bi nokta da kırıklarını aldırmak saçlarımızın. cünkü kırık yanmış bir saçı şekle sokamazsınız fönünüz hemen kabarır uçları kıvrık kıvrık durur.sonra yumusacık bozulmayan dalgalar bukleler kırıklı saçlarda mümkün değil.

14. 8 Mayıs 2009
  15. çikolatagelin

çikolatagelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benimde aynen oyle canım ya fonu hemen bozuluyo demek kırıklar yuzunden uzatmaya calışıyorum iyce uzasın kırıklarını aldırırım diyodum o zaman şimdi kestireyım bide sacım sık kıvırcık kabarık nasıl kestirsem ki şimdiki kesim çok katlıydı

16. 11 Mayıs 2009
  17. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesim konusunda güvendiğin bir kuaförün daha çok yardımcı olabilir sana ama şunu söyliim sacımı uzatayım da öyle kestircem demişsin ya canım saçların uzarken kırıklarında farkında olmuyorsun belki ama tepelere doğru cıkıyor. yani bir düşün bir saç ayda 2 cm uzuyor en fazla ama kırıklarımız 2 cmi bile gecebiliyor ee bir taramayla bir aydır uzattığın saçı hemen koparıveriyorsun...tabii uçlarından almasını istediğimiz zaman 5parmak kesen bazı kuaförler sebebiyle soğuyoruz belki saç kestirmekten ama gerçekten derdimizi anlayan kuaförler de var.ben de deneme yanılmayla kuaför aradım ve simdi mutluyum gerçekten. bu arada eğer saç maskesi bakımı falan uyguluyorsan kesinlikle saçlarının kırıklarını temizlettikten sonra uygulamanı tavsiye ederm bir dene bak daha olumlu sonuç veriyor.tamam saçlar dipten uzuyor ama uçlardan besleniyormuş sanırım.

18. 7 Ağustos 2009
  19. Sambame

Sambame Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    of aynı sorn bndede var ya