saçıma su dalgasıı yaptırmak istiyorum

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve Gardenia tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

28 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Gardenia
  1. Gardenia

Gardenia Bana kırmızı çok yakışıyorr :)) ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    495
    Ödül Puanları:
    153
    selam kızlar yaa bu düz saçlardan çok sıkıldım perma yada su dalgası istiyorum ama kararsız kaldım perma çok yıpratıyo diye duydum şaçlarım omuzlarımdan az aşağıda kısa ama ben yenede istiyorum su dalgası yaptıran varmı acaba nasıl oda çok yıpratıyormu saçı yorumlarınızı bekliyorum (ayrıca fiyatınıda bilen yazarsa sevinirim)zemuszemuszemuszemuszemuszemus

2. 11 Şubat 2010
  3. spaniard

spaniard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    uzun zaman olmuş konuyu açalı.ben de yeni üye oldum.nasıl yaptırdın mı su dalgası??

4. 14 Şubat 2010
  5. simonedebeauvoir

simonedebeauvoir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    ben su dalgasını geçen sene 35'e yaptırmış idim, perma kadar o da yıpratıyor saçı. zarar konusunda ikisi de aynı. saç inceliyor, tararken lastik gibi esneyebiliyor, kırılıyor. ona rağmen su dalgası güzeldir. hem saçların hafiften kısa olduğundan su dalgası yaptır bence, perma çok toplayabilir, papaz gibi kalabilirsin.

6. 14 Şubat 2010
  7. spaniard

spaniard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    annem su dalgasını saçları omuz hizasında olmasına rağmen 60tlye yaptırdı.su dalgası daha hoş ve daha hit görünüyoboshayallersmile

8. 17 Şubat 2010
  9. sevgiherseydemek

sevgiherseydemek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben yaptırdım su dalgası 70 tl ye saclarım gogus hızasındaydı.ılk basta cok guseldı ama acılınca sacların kotu oluo kabarık ve mat gorunuo 1 yılı gectı kestırmeme ragmen o mat goruntuden kurtulamadım.sac tellerın ayrı ayrı duruo bence yaptırma kıvırcık ıstedıgınde evde kendın yap daha saglıklı.cok pısmanım saclarımın eskı parlaklıgı ve yumusaklıgı kalmadı...

10. 30 Kasım 2011
  11. zbzbzbzb

zbzbzbzb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    113
    ya bende yaptırmak istiyordum saçlarım gür ve kalın telli :KK52:ama sıkıldım hergün şekil vermekten

12. 3 Aralık 2011
  13. sweet8807

sweet8807 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Ben geçen yıl yaptırmıştım su dalgası. İlk yapıldığında çok hoş oluyor bukle bukle. Ama sonra alttan düz uzadıkça saç, hiç hoş olmayan bir görüntü oluştu:KK43: Çok pişman oldu ve kurtulmak için kısacık kestirmek zorunda kaldım.Eğer yaptıracaksanız bu durumu göz önünde bulundurup öyle karar verin derim arkadaşlar.

14. 6 Aralık 2011
  15. CHATLAKK

CHATLAKK canımın taa içisin sen:)) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    benim arkadsımda yaptırmıştı önce güzel duruyo fakat sonraları saç uzadıkça görüntüsü bozuldu ve saçları yıprandı.Bende istiyordum ama arkadasımde gördükten sonra vazzgeçtim

16. 11 Aralık 2011
  17. chucky

chucky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende yaptırmıştım su dalgası çokda güzel olmuştu. uzayana kadarda çok beğenerek kullandım ama şu bir gerçek ki çok yıpratıyor. tamam görüntü güzel kullanmakta kolay ama sonrası kötü. ben saçlarımı kestirmek zorunda kalmıştım..