Saçımı açtım ve boyadım

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve innaa tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : innaa
  1. innaa

innaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    kızlar ben saçlarımı hair plus adlı açıcıyla açtım sapsarı bişey oldu tamamen açıldı üstüne loreal exelance cream 7.1 boyadım yeşilimsi oldu bende rahatsız oldum üstüne tekrar loreal 7.1 e 6.0 karıştırdım boyadım bu seferde turuncu yansımalar oldu ay napıcam ben?biraz beklesem açılırmı?yada casting 7.0ile boyasam kızıl ışıltılar geçermi yardım edinn

2. 21 Ağustos 2010
  3. osge01

osge01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım sakın tekrar boyama açıcı felanda yapmışın elınde kalır saç.
    küllülük yıkanınca geçıyor beyaz sabunda etkı edıyor bu duruma . turunculuk konusundaysan obur boyamanda tekrar kullu alırsın oturur. saçını çok koyu renkten açıtysan zaten turuncumsu oluyor. küülüden dondüğün için sana turuncu gelmiş olabılır bıraz bekle bikaç yıkamadan sonra gör rengı

4. 21 Ağustos 2010
  5. esralmina

esralmina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bende bugün yarın açıcı ile açmayı düşünüyorum ama korkuyorum.istediğimiz rengi elde edemiyoruz anlaşılan.ama kuaförüm tavsiye etmişti.o açıcılar bizimkiler kadar güçlü olmuyor diye ama...ay ne yapacam acilen açıp boyamam lazım çok sıkıldım fakat kendimde yapmak istiyorum bi taraftan.bi fikir verin arkadaşlar.acill ltfn

6. 21 Ağustos 2010
  7. esralmina

esralmina Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    açıcıda marka farkedermi acaba.ben koleston ile düşünüyorum.

8. 21 Ağustos 2010
  9. yagmur55

yagmur55 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende açıcıyı düşünüorum bu siteden takip ettiğim kadarıyla yıpranma konusunda çokda şikayetçi olanlar pek yok...tabi illaki yıpratır ama kuaförlerin kullandıgı oryel saçı yakıo resmen döktüğün paralarda cabası...

10. 22 Ağustos 2010
  11. innaa

innaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    ben hair plus diye açıcıyla açtım 5.5 tl idi sapsarı oldu tamamen açtı yani biraz yıprandı ama güzel.saçımı yıkadım ve biraz sarardı akıcak galiba akınca küllü kumral boyayınca otururmu acaba?

12. 24 Ağustos 2010
  13. nevin_izm

nevin_izm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    küllü renk turunculuktan kurtarıyor sanırım saçı,benim turuncu gibiydi sarı olsun istiorum küllü sarıyla boyamamı tavsiye etti kozmetikteki bayan,bakalım na olcak

14. 26 Ağustos 2010
  15. joeblack

joeblack Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    esmarlina benim saçlarım koyu sarıydı daha sarı istedigim için kolestonun renk açıcısını kullandım saçlarım mısır püskülü gibi oldu çokk yandı koyu renge boyayıp çok kısa küt kestirmek zorunda kaldım kesinlikle koleston denemee canım...

16. 26 Ağustos 2010
  17. 23Ocak

23Ocak 13.11.2010 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    benımde saclarım sıyah boyayla acarız dedı kuafor sımdı altları koyu kahve ustlerı acık kahve oldu
    kendı basıma napsam acaba karamel rengı yada kullu kumrala boyamak ıstıyorum kendı basıma yapsam cok mu rısklı olur

18. 27 Ağustos 2010
  19. cevizlikek

cevizlikek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    arkadasım aynısı basıma geldi...kuaförler cok da para istiyorlar..ben gittim loreal ultra açıcılı dore kahve aldım..saçım bir boyamada siyahtan açık kahveye dönüştü ...birkaç ekz daha boyayacagım ...yalnız benim saçım siyaha 6 ay önce boyanmıştı ve bir kez sadece..