saçımı evde boyamak istiyorum

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve ceylan_35_ tarafından 21 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

21 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ceylan_35_
  1. ceylan_35_

ceylan_35_ Guest

mrb arkadaşlar ben evde saçımı boyamak istiyorum ama çok karasızım yakmaktan korkuyorum birde ben esmer bir bayanım hangi renkte boyasam hangi boyayla boyasam çok karasızım çikolata kahvesi veya fındık kabuğu düşünüyorum ama olurmu bilmiyorum. evde boyayıp sonrada kuaförde röfle atırmak istiyorum olurmu bilgisi olan yardımcı olsun lütfen.:eek:

2. 21 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : ceylan_35_
  3. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cnm işte loreal recital preference in 6.3 üyle açsan bir kaç ay sonra da çikolata kahve ve fındık kabuğu ortası bir renge boyasan olur gibi ama sorun şu 6.3 doğal koyu renk saçları bir iki ton açan açıcı bir boya ama dore yansımalı acaba turuncu gibi olur mu saçın?6.1 de küllü o güzel ama küllü rengin üzerine senin dediğin tonlar yapılmıor die biliyorum ben yani küllünün üzerine sıcak tonlar nasıl durur bilemem,5 numarası da açıcı serinin en koyu boyası çok bariz fark yaratmayadabilir o yuzden bir şey diemiorum ama şunu bil ki evde kendi koyu saçının üzerine çikolata kahve yaparsan diplerin daha çok tutar ton farkı olur ve o renk olmaz daha koyu olur hele fındıkkabuğu hiç olmaz maalesef denemek için saçının bir tutamına çikolata kahve boya uygula sonuç istediğine yakın olursa hepsini boya diyeceğim ama bence üzerine röfle yaptırma sonra her daim dip rengin için kuaföre gideceksin çünkü saçında üç renk olacak röfle boya ve diplerden koyu renk bence ya bir şey yapma ya loreal recital preference ultra açıcılardan birini kullan araştırarak ya da istediğin boyayı saçının bir tutamına dene