Saçımı ilk kez boyıcam

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve kelebek21 tarafından 17 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

17 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : kelebek21
  1. kelebek21

kelebek21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Meraba arkadaşlar, en sonunda saçlarımı boyamaya karar verdim. Evde boyıcaz saçımı ama yanlış bişi yapmak istemiyorum ve saçlarımı ilk kez boyatıcam. Kumral bakır rengini aldım. Beyaz tenli sayılırım. Saçlarımı nasıl boyamalıyım ve acaba yakışırmı :KK43: bana yardımccı olurmusunuz???kaydirigubbakcemile2

2. 17 Ağustos 2008
  3. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    neden yakısmasınki.:icecream:.. bu arada nasıl bi tavsiye istiyosun anlamadım ama fisfisfis
    boyayı esit ve homojen bi sekilde hızlıca sürmeye dikkat et:1closedeyes:
    .. mümkünse tekbasına yapmakaydirigubbakcemile5
    .. ii bi eldiven al eline boya bulaşmasın (doktor eldivenleri bunun için ideal):1rolleyes:
    .. bide kullanma talimatını ii okukaydirigubbakcemile3..

kolay gelsin canım öncesi ve sonrası resminide koy ama boyadıktan sonra sacını bizlerede fikir olur.. umarım istedigin sonucu olırsın a.s.:1hug:

4. 17 Ağustos 2008
  5. endeniz

endeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kendi saç rengin ne? Saçının rengine göre kutudaki rengin 1-2 ton koyusu olabilir. Genelde kutudaki renklerle boyadığın zaman gördüğün renk birebir örtüşmüyor.

Saçların gürse ve en az omuzlarına geliyorsa 2 kutu almanı öneririm. Eğer şüphe ediyorsan yetip yetmediği konusunda 1 kutu daha almanı öneririm. Sonuçta dip boya yapmıyorsun, saçının tümüne boya iyice gelmiş olması gerek.

İşin aslı bakır tonları pek benim zevkime uygun değil ama beyaz tenliysen kumral bakır gider orası kesin. Ben açık kumral, fındık kabuğu tonlarını daha çok beğeniyorum.

Annemin saçlarını hep ben boyarım:
    Saç boyamaya önden başlarım, önce dip ve dibe yakın yerleri boyadıktan sonra, sonra tüm saça döküyorum, masaj yapıyorum, bütün saç tellerine nüfuz etmesini sağlıyorum.

Bu arada bak şunu da önerebilirim : Orada 5-10 liraya saçlarını boyayacak (elindeki boyayla gittiğinde) kuaför varsa, kuaföre de boyatabilirsin.

Son düzenleme: 18 Ağustos 2008