saçımı mahvettim....

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve cranky tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

12 Mart 2010
    Konu Sahibi : cranky
  1. cranky

cranky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar. bana yardım edebilir misiniz. saçlarımı uzun süre siyaha boyadım. yaklaşık bir senedirde boyamıyorum alttan kendi saçım baya bi uzamıştı tabi yarısı siyahtı. kendi saçımda çok açık olmadığı için dikkat çekmiyordu. bugün gidip hazır boya aldım evde denedim.:kedi: palette altın parıltılı toffee. ama boyam az geldi. neyse devam ettim yıkadığımda kendi saçlarım karamel gibi ama alt taraflar siyah kaldı. boya mı yetmedi yoksa siyahın üstüne mi tutmadı anlamadım. yardım edin ne yapmalıyım. lütfen kızlar zor durumdayım...... :eek:

2. 12 Mart 2010
  3. stuff.edc

stuff.edc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    palette yada kolestonun yogun renk acıcılarını deneyebilirsin cnm ama sadece siyah kalan kısımlara sür şimdiden soluyum bi miktar yıpranır sacın yada git kuafore actır üzgünüm ama siyaha boyalı sac yıpranmadan açılmaz

4. 12 Mart 2010
  5. sanyeli

sanyeli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    siyahi orealsiz acamazsin....ne boyarsan boya siyah olan yerler siyah kalir....boya yetmediginden degil canim......

6. 12 Mart 2010
  7. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    evde boyamayla siyahı açman mümkün değil
    saçını daha beter edersin hepsi birbirine daha çok karışır
    bence sen kuaföre qit açsınlar başka türlü saçların battıkca batarbilmiyorumkismile

8. 12 Mart 2010
  9. cranky

cranky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hmmm :KK43: tek çare kuaför yani. kuaför düzgün yapar değil mi iyice mahvolmasın da. bi de kuaföre gitmek içiinn ne kadar beklemeliyim?

10. 12 Mart 2010
  11. stuff.edc

stuff.edc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben siyah saclarımı acık kumrala cevirdim palette yogun acıcıyla actım 2hafta snrada acık kumrala boyadım yıkadıkcada acılıyor ama paletteyle actıgım yerler yıprandı biraz ama iyi baktım yaglar vs suan eskısı gibiler aynı:)

12. 12 Mart 2010
  13. cranky

cranky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    açıcılar nasıl oluyor hiç bilmiyorum. nasıl kullanılıyor. ben daha bugün boyadım saçımı hemen yarın açıcı kullansam nasıl olur. sadece siyah olan yerlere mi yoksa heryere mi süreceğim... offfff çok soru sordummmm.:sinifsinif:

14. 12 Mart 2010
  15. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bekleme hemen git yanmıyor öyle saçlar bende aynını yasadım 2kez aynı gün boyattım hemde bnm sacım hassastr bide bişi olmadı siyah orealsiz asla acılmaz

16. 12 Mart 2010
  17. cranky

cranky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    peki kuaföre gidince sadece boya parası mı alıyor yoksa açma işlemininde parasını alıyormu.....

18. 12 Mart 2010
  19. Hxux&y@

Hxux&y@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçlarını açtırmak mahfeder canım istersen bi süre idare et siyahı kapamak çok zordur biraz uzayınca kesersin uçlarındaki siyahı yeni boyadığın yerler her rengi de alır şimdi boya üstüne boya mahfedersin saçını kurur
    ama siyaha boyarsan rengi bütünleşir dibi ucu her yeri siyah olur