Saçımı nasıl tek renk yaparım ?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve -xixxsxxixk- tarafından 12 Haziran 2008 başlatılmıştır.

12 Haziran 2008
    Konu Sahibi : -xixxsxxixk-
  1. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sacımı bu hale getridim akılsız basım benim... sacımı actım siyah boyalıydı siyahtan kurtulmama seviniyorum ama sac diplerim sarı alta dogru bakır kızıl koyu kızıl aralarda sogan kabugu gibi garip renkler karman corman bi bakın allah askına... ne yapıp tek renk yapabilirim..

2. 12 Haziran 2008
  3. FikirAdasi

FikirAdasi Fikir Adası Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Hangi tonlar istediğine bağlı... Şimdi ne renk yaparsan [ çok açık renkler olmadıgı takdirde] tutacaktır diye düşünüyorum.

İlk boyamada çok hafif dalgalanmalar olabilir ama bir sonrakinde tamamen kapanır eminim :KK66:

4. 12 Haziran 2008
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    sen bence iyi bir kuaföre emanet et..
    bir kere daha saçına kendin işlem yaparsan moralini bozmak gibi olmasın;gerçekten saçsız kalabilirsin..

6. 12 Haziran 2008
  7. EU3

EU3 Guest

Akıl Veriyorum canım Kuaföre git ve istediğin neyse onu yaptır.Acilen Tatlım geçmiş olsun.

8. 12 Haziran 2008
  9. -xixxsxxixk-

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben acık renk iştiyorum sarının hertonuda olabilir
    ama bu gidişle zor gibi
    :roflol::roflol: okadar sinir bozucu ki aglayamıyorum gülüyorum halime. 17sindede önemli bi yere gidicem allak bullak oldum..
    geneli böyle oldu.. ama dipler acık.. tam tersi olsa ii olcaktıda acık zemine kızıl röfle gibi oldu cok iğrencc yani.. bu rengi bi daha mı acsam acabakafamçokkarıştı

10. 12 Haziran 2008
  11. -xixxsxxixk-

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    offf bencede galiba kuaför palar beni. ama cok dalga gecekler ya.. ben bile aynada bakınca krize giriyorum dalga geciyorum baskası sanki karsımdaki

12. 12 Haziran 2008
  13. EU3

EU3 Guest

Hiçççç krize girme canım hemen bugün bildiğin iyi bir kuaföre git.Arkadaşının aynı işlemi yaptığını ve çok iyi bir ton yakaladığı için seninde bu işlemi arkadaşınla beraber yaptığını söylersin çok zorda kalmadanda bişey demene gerek yok
    Ayrıca da;bu gibi hataları kuaförlerde yapıyorlar.Hemde çok daha vahim duruma dahi getirebiliyorlar.Ama açık rengin 100 erce tonu var.açık renk isteyenler kuaföre gitmeli,siyah olsa evde hint kınasını koy işte derim.ama açık renkse RİSK büyük....Bugün git.İyi iş çıakran bir kuaföre tekrar geçmiş olsun