Saçımı sarı renge boyatıyorum

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 10 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ben izmirde oturuorum ve babamın cok yakın arkadasını kuafor yarın ona gdıp saclarımı sarı yaptırıcam ustelık saclarım sıyah .uzun uzun konustum kuaforle ben platın ıstıorum dedım verdıgı cvp bi anda dönemezsın sıyahtan ama yawas ywas yapabılırım dedi.hıc bır sekılde saca zarar vermeden acıcak saclarımı ustelık guvenılır

yarn sacım olduktan sonra sıze tekrar yazıcam...:eek:

2. 10 Ağustos 2008
  3. prensesantepli

prensesantepli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok doğru demiş direk sarıya dönemezsin yıpranır saçlar ama bende yaptırmayı istiyorum ama ceasaret edmiyorum

4. 10 Ağustos 2008
  5. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zarar vermeden yıpranmadan yapabilecekse helal olsun valla.. sevinirim senin adına.. =)

6. 10 Ağustos 2008
  7. l_eyla

l_eyla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende sariya dönüyorum yeniden öncedende sari yaptirmistim ama budefa yavas yavas acilacak sacim
    jessica Alba sarisi yaptiricagim cok sahane bir renk

8. 10 Ağustos 2008
  9. EU1

EU1 Guest

ben kesınlıkle platın yaptırıcam :) yarn gttıgımde koyu sarı yapcakmış 1haftaya kdr tekrar gtcem dahada açıcak bı daha bı daha derken 1aya kdr saçlarım platın olcak cok mutluyum

10. 10 Ağustos 2008
  11. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    nasıl yaptıqını bızede sole benımde saclarım sımsıyah ve up uzun ve ilerki yaslarda platin sarı dusunuyorum da yıpranmasn cnm saclarım =)

12. 11 Ağustos 2008
  13. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım kaşların nasıl kalın mı rengı felan koyu mju? benım kaslarım koyuydu, ve kalın olunca gozlerım ortaya cıkıo ela gozlerım, ben sarı yaptırdım bı donem gercekten de guzel oldu tenıme ama yuzume gıtmedı cunku kaslarımı ınceltmek zorunda kaldım kalın kaslarım bozulunca gozlerımın durusu degıstı, tekrar koyu kahve yapınca kaslarım kalınlasınca yuzume anlam geldı, gozlerım kendını bellı ettı

14. 11 Ağustos 2008
  15. EU1

EU1 Guest

dip boyayı nası halletçeksin canım :S sarının üstünden siyah çıkıcak 2 haftada yarım cm uzar saç.. rezalet durur bari röfle yaptırsaydın :KK43: çok uğraşıcaksın çünkü

16. 11 Ağustos 2008
  17. EU1

EU1 Guest

benım saclarım upuzuundu evde sarı yapcam dıe oryallerı basa basa mahveemıstım kestırdım kestırelı 4ay oldu .artık kuafore gtcem asla ellemem eer sende dusunuosan sakı n evde yapma

18. 11 Ağustos 2008
  19. EU1

EU1 Guest

farkındayım tatlım ama cok ıstıorum napalım her hafta bı boya alıp boycm aynı renge:)