Saçımı sizce bu model kestirmeli miyim ?

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve EU2 tarafından 1 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

işte ben ve saçımın şuanki haliiii

buda kestirmek istediğm model şekerlerrrrr a.s ama saç rengim değişmicek aynı kalıcak sadece modelin aynısnı kestirmek istiyorummmm nedersiniz yakışırmı bana??:kahve:

2. 1 Mayıs 2008
  3. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    paris'in yüzü toparlak çok kaba bir tabir mi oldu tatlicadiarzu
    sizin ise uzun bir yüzünüz var.. aynı etkiyi bırakmayabilir diye düşünüyorum..medyada da bu saçı uygulayanlara bakarsanız hep yuvarlak yüzlüler.. david beckham'ın karısı ,şimdi nergiz kumbasar falan ..
    üstelik bu saç sürekli fön ister ,köpük ister.. yataktan çıktıktan sonra uğraş ister bence..​

4. 1 Mayıs 2008
  5. edda1985

edda1985 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bence olabilir.. yani şu anlamda senin daha havalı gösterir diye düşünüyorum benim saçlarım belime akdar dümdüzz amaaa nedense kısa saç bana çok havalı gelir..

saçlarımı kestiremiyom ben ama kıyamıyom arkadaşlarımda kesersen hakkımızı helal etmeyiz diyorlar kesemiyomm :KK43:((

6. 1 Mayıs 2008
  7. EU2

EU2 Guest

derinss BENDE BUNU DÜŞÜNÜYORUM CANIM BENİM YÜZŞEKLİME GİDERMİ ACABA DİYE ??? ARTII BE FÖN ÇEKERİM ZATEN SAÇILA UĞRAŞMASINI SEVEN BİRİYİMDE MODELE TAKTIM KAFAYIII :)

edda1985 SAĞOL TATLIM :) ASLINA BAKARSAN BENDE KIYAMIYORUM SAÇIMA AMA DEĞİŞİKLİK OLSUN İSTİYORUM AŞKIMADA FARKLI GÖZÜKİM İSTİYORUM BU HER SENE BENDE OLUR :)))

8. 1 Mayıs 2008
  9. eylxuxl25

eylxuxl25 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben herzaman bayanda uzun saçı tercih etmişimdir Mervecim ama önemli olan senin kendine yakıştırman beğenmen. Başkalarının fikri seni etkilemesin.
    Eğer içinde kalacaksa kestir sen mutlaka yakıştırırsın. Fönle kabartırsın jole sürersin vs...
    Dediğim gibi mühim olan senin fikrin...
    Öptümmmmmmmm:1hug:
    (Bu arada ufukla barışmana sevindim çokk hemde:teytey:)

10. 1 Mayıs 2008
  11. EU2

EU2 Guest

eylül25 CANIMSIN SEN BEEEEEEEEE KOCAMAN ÖPÜYORUM SENİ FISTIĞIMMMMMM

12. 1 Mayıs 2008
  13. CHOCOLATEA

CHOCOLATEA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çok istediğim fakat yüz şeklimden dolayı cesaret edemediğim bir saç kesimi.Çok havalı duruyor bence Sana yakışacağını düşünüyorum. kestirirsen fotolarını gösterirsin dimi merak ederim ben.

Bu arada çok tatlıymışsın merak ediyordum seni. Öpüldün şekerim.

14. 1 Mayıs 2008
  15. EU2

EU2 Guest

#chocolate# Ayyy Cicim O Senin Tatli Bakişinnnnnnnn Tatli Görüşünnn Teşekkür Ederimm.. Buarada Tabikide Kestirdiğim Saç Modelini Her Ne Olursa Olsun Göstericemmmmm :)

16. 1 Mayıs 2008
  17. CHOCOLATEA

CHOCOLATEA Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    :)))) bana kalırsa sen biz yakışırda desek yakışmazda desek sen kestireceksin. Tanıyabildiğim kadarıyla kafasına koyduğunu yapan birisin. yerimseniben yerimseniben İnş. istediğin gibi olur.

18. 1 Mayıs 2008
  19. EU2

EU2 Guest

#chocolate#
    Yok Yok Imaj Konusunda Kendime Okadarda Güvenemiyorum Illa Birilerinin Fikrini Düşüncesini Alicamm :)) Geçen Akşam Ufuğa Sordum Kestir Aşkim Dedi Ya Yakişmazsa Dedim Sen Kel Olsanda Ben Yine Seni Severim Dediii :)) Nekadar Yardimci Olmuu Dimi :)))