saçımın kesimi iğrenç oldu yardm edin ..

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve hotcouture tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : hotcouture
  1. hotcouture

hotcouture Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaslar sacımın kesimi igrenc oldu

Son düzenleme: 9 Mart 2011
    tivoli26 bunu beğendi.
  2. 6 Nisan 2009
  3. hotcouture

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
  4. 6 Nisan 2009
  5. sweety_eva

sweety_eva Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende 3 sene önce saçımı kestirmiştim aynen böyle oldu bende nefret ettim saçımdan aynı senin gibi. düz fön çekiyodum dümdüz olunca pek belli olmuyo üstteki katlar sana da ancak bunu önerebilirim :KK43:

3 sene oldu daha yeni toparlandı benim saçlarım..ince telli oldukları için sanırım..seninki daha kısa sürede düzelir.

bide jiletle mi yoksa makasla mı kesti?

6. 6 Nisan 2009
  7. hotcouture

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    makasla kesti cnm ya düz fön çeknce de usttekıler kabarıo işte yapısı öle oolmuş nası kesmişse adam ara makas var bide aralarnda çapraz çapraz oyuzden içe kıvrık ve kabarık duruo h er turlu:nazar:

8. 6 Nisan 2009
  9. mutsuzprincess

mutsuzprincess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya bnde saçlarıma kat atırıp perçem kestirdim kadına en kısa kat boyun hizamdan baslasın ddm kadın kulak hizası yaptı boydan kısalmasın dedm(belime kadardı)omuz altı yaptı manyak yaa sinir oldum şimdi uzaması nerden baksan 5 ay alır:kızgın:perçemide hiç begenmedim bu arada:KK70:

10. 7 Nisan 2009
  11. EU1

EU1 Guest

okdr kötu deıl benım sacımı kuaforler ust uste 2 yıl yakdı..hemde uzatmısdım emeklerım bosa gttı ben sacımı zaten kendım kesıp boyuyorum bıda asla guvenmem...

sımdı yapman gereken sacını uzayana dek joleyle ıslak kullanman yatıstırman baglaman..yada haftada 1 kere fon cektır ve zeytın yagı maskesı yap bakımsız duruyor hemde yatışır..

12. 7 Nisan 2009
  13. hotcouture

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    canım aksine okadar cok bakım yapıorm ki.. ama gostermıyor cnku model gostermıyor sacımı boyamayı dusunuorm ama gostermıcek boyayamıcam oyuzden fon çekılnce yaglanıo ertesi gune kendm cekıorm bugn ılk defa kabarmadan yaptm duz fon fırcasıyla yaptm kabarmadı tepelerı ama altları dumduz ya hacımsz duruyor:1shok:

14. 7 Nisan 2009
  15. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    üsüldüm ya, aslan başı yapmış sanki(80 lerde bu modele böyle deniomuş) kırpmış resmen, bunlara da kuaförlük yetkisi verenin...:eek:klava:
    canım jöle, fön, düzleştirici bunlar saçı hem kurutur hem yıpratır. hiç bandana takmayı denedin mi? bant ya da bandanayla daha düzgün durabilirler, ya da tepeden at kuyruğu yap, o kısa katları tokayla tutturabilirsin böylece.
    boyadan da uzak dur, feci yıpratır.

16. 7 Nisan 2009
  17. hotcouture

Beğenildi:
    796
    Ödül Puanları:
    153
    bandanayı yakıstıramadm kendıme bi turlu :KK43: atkuyrugu da sevmem sacım düzgün durcak ve salık olcak öle seviorm öle alışmışm napim senağlama

18. 8 Nisan 2009
  19. hair81

hair81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun o zaman kısa katları tokayla tutturacan yada komple kısatıp tekrar uzatacan başka çare yok