Saçın Tüm Ihtiyaçları için Tek Maske !!!

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve elif_a_k_ tarafından 31 Ocak 2008 başlatılmıştır.

31 Ocak 2008
    Konu Sahibi : elif_a_k_
  1. elif_a_k_

elif_a_k_ Guest

arkadaşlar ben saçlarımı ütülüyorum haftada 2-3 kez saçlarımı yıkayıp kuruttuktan sonra ve o sıcaklıkla doğal olarak saçlarımda kopmalar kırılmalar oluyor ama ütülemedende hoş durmuyor..illaki ek bişiler yapmam gerek ki güsel dursun..saça az zarar veren bi düzleştirici alıcam belki bu azcık sorunumu çözer..ben şunu sorcaktım sitede de fazlasıyla maskeler var saç için ama ben tek bi maske içinde saçı hem uzatan hem besleyen hemde kopmasını önleyen yani anlıycağınız tam donanımlı bi maske arıyorum..enteleyle hazırlanan maskelere ek bişiyler ekleyerek sizce nasıl bi maske hazırlamalı? yani tek maskede saçın tüm ihtiyaçları ya da en azından fazlası karşılansın istiyorum :KK43: fikri olan var mı ??? fisfisfis

2. 1 Şubat 2008
  3. ayşül

ayşül Guest

canım evde yapma maske bende merakla beklıyorum ama sana sukadarını soylıyım bende hergun duzlestırıyorum elıdorun yıpranmıs saclar ıcın bakım maskesı var onu ben cok begendım yanı ılk yaptıgımda arkadaslarım bıle farkettı guzel bı urun

4. 1 Şubat 2008
  5. elif_a_k_

elif_a_k_ Guest

o hızlı uzama sağlamazki cnm ama denicem..bu saç kopmaları beni delirtecek..en kısa zmnda ütülemeyi bırakmam lazım..inş ii bi sonuca varırız..başka fikri olan yok mu ya ? saça ençok fayda sağlayan yağları filan kullansak ?benneyaptımki

6. 1 Şubat 2008
  7. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    haftada 2-3 kere ütü mü :1shok:
    arkadaşım napıyosun sen ya delirdin mi :mymeka:
    saçların mahvolmuştur yasakkelime
    haftada 1 defadan fazla düzleştiricimi kullanmamaya özen gösteriyorum
    ütüye nazaran çook daha az zarar verdiği halde fisfisfis
    aktardan alabileceğin bir karışım mevcut
    adını hatirlamıyorum şimdi akşam bakar yarın yazarım
    içinde envai çeşit yağ karişimi var
    ve kesinlikle tavsiye ederim
    ısırganotlu bi şampuan al ve adini vereceğim bitkisel karişimi içine doküp kullan
    2 ayda kendine gelir saçın :icecream:

8. 1 Şubat 2008
  9. sipru

sipru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence de haftada 3 kere saçlarını yıpratacağına gidip difrüze yaptır kurtul. Madem çok seviosun düz saçı, 6ay dümdüz saçların olur işte :KK66:

10. 1 Şubat 2008
  11. ayşül

ayşül Guest

canım bu arrada bende teresan dıye bı markanın ısırgan otlu şampuanını kullanıyorum sac kremıde elseve ayrıca bu mskeyı uyguluyorum ama su tarıfı beklıcem bende alıp yapıyımm bakımı sevıyorum yahuu

12. 1 Şubat 2008
  13. elif_a_k_

elif_a_k_ Guest

mecitefendinin saç bakım ürünleri varmış..onlardanmı alsam acaba..ben mecitefendinin karaüzümlü kremini yüzüme uyguluyordum güseldi yani fena değildi..ama okuyorumda herkes çok memnun saç kremlerinden esanslarından.. :uhm: bir de ısırgan otlu şampuanı deniycem içinede bişiler atmak lazım..maske yapamadığımızdada işimizi görsün azbuçuk sırnaşık şey buarada haftada 2-3 kez ütü yapmam gerekiyo çünkü her yıkadığımda yine eski haline dönüyo..ütülemedende hoş durmuyorki ya..ben muhakkak hazırlıcam güsel bi maske şuan araştırma aşamasındayım...ama içinde muhakkak entele buluncakki uzasın uzamadan olmassss...

14. 1 Şubat 2008
  15. elif_a_k_

elif_a_k_ Guest

gurbaa prensessss tşkler bu arada cnm..tavsiye edeceğin şeyi karıştırıp kullancam..bekliom cevabını...........

miss tevditze difriz çok zararlımış ben onu sormuştum..gerçi ütüde çok zarar veriyo ama napiym ya...

16. 1 Şubat 2008
  17. sipru

sipru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İlker Yavrutürk die ünlü bi kuaför var, orda bitkisel olarak yapılıyor saç düzleştirme işlemi, sanırım birkaç ay gidiyordu yanlış hatırlamıorsam. İstersen bi web sitesine bak, bitkisel olduğu için saçı yıpratmıyormuş öle çok... Tabii ben de onların yalancısıyım :s

18. 1 Şubat 2008
  19. Sweet November

Sweet November Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    elif a k bende ööle bişi yapmak istiorum ama yapamıorum yurtta kalıorum çünkü:KK43:ama yapacak olsam maskemin içine bir yumaurta sarısı bir bıldırcın yumurtası biras sirke biras zeytinyağı 1 kaşık ekmek mayası(tos şeklinde olan)bepanten evigen bemiks ampuller 1 şişe yılan yağı koyardım onu saçımda en as 5-6 saat bekletirdim ayrıca ısırgan otu öslü şampuan kullan tresan yada moos şampuan olabilir saçlarını durularkende pirinç suyu kullan canım.. ben artık bu annattıklarımı yas tatilinde yapacam:KK43: