Saçında Beyazi Olanlar Bir Baksın Bu Yazıya

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve BenDenizYildizi tarafından 23 Mart 2007 başlatılmıştır.

23 Mart 2007
    Konu Sahibi : BenDenizYildizi
  1. BenDenizYildizi

BenDenizYildizi Guru Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    348
    Arkadaşlar geçen ay bir arkadaşım işyerinde birileri konuşurken duymuş saçlarının çok beyaz olduğunu bunun için eczanede satılan bir losyonu kullandığını ve sonsarında beyaz saçlarının tekrar siyaha döndüğünü anlatmış bunuda bize söyleyince annem tabi hemen eczaneye koştu losyonun adı
    AK-YOK 6ytl ye satılıyor günde 2 kere sabah akşam saçlara masaj yaparak sürüyorsunuz yıkamıyorsunuz saçları sonrasında ya ben dalga geçtiydim ama son zamanlarda dikkatimi çekti saçları gerçektende siyahlaşmaya başladı yaaa :1shok:

2. 23 Mart 2007
  3. Ixsxxixk

Ixsxxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    denizyıldızı ne kadar oldu kullanmaya başlayalı

4. 23 Mart 2007
  5. maydxixl

maydxixl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben de size başka bir üründen bahsediim.ürünün adı RESTORİA DİSCREET.bu boya değil.eczanede iki türlü satılıyor.losyon ve krem şeklinde.ben losyonunu kullandım.kremi kıvam olarak daha yoğun.fazla beyazım yok bi kaç tane ama işe yaradı.saçın durumuna göre 3-4 hafta hergün kullanoyosunuz.saça şekil de veriyor.saç koyulaşınca isterseniz haftada bir kez kullanabilirsiniz de.fiyatı 30 ytl.hiçbir yan etkisi yok.rahatça kullanabilirsiniz.bizzat ben kullandım.saç boyatmayı hiç sevmezdim zaten.böylesi süper oldu.:1yes2:

6. 23 Mart 2007
  7. BenDenizYildizi

BenDenizYildizi Guru Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    348
    E_L_A hint kınasını bende kullandım ama hiç tavsiye etmem saçtan çok zor çıkıyor eğer başka bir renge boyatmak isterden geri dönüşü olmuyor baya bir bekliyorsun saçındaki kınanın gitmesini

deren annem kullanalı 1 ayı geçti üstelik düzenli bir şekilde kullanmadıda saçındaki beyazlıklar baya gitti denemek için sadece saçının ön tarafına sürmüştü ön taraf baya siyahlaştı

8. 23 Mart 2007
  9. character

character Guest

saç eski doğal bir rengine mi kavuşuyor kullanınca peki?

10. 24 Mart 2007
  11. BenDenizYildizi

BenDenizYildizi Guru Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    348
    valla annemin saçının doğal rengi siyahtı gene eski rengine döndü character

12. 24 Mart 2007
  13. Niobem

Niobem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben 22 yaşındayım ve ön tarafımda çok fazla beyaz var...ama bu genetikmiş...annemin teyzeminde benim yaşımda çıkmış....bende mecburen boyattım...saçlarım patllıcan moru karışımı kızıl...şimdi o losyonu alırsam nasıl çıkar ki o beyazlar...yani saçın bir kısmı siyah bir kısmı boyalı olan kızıl mı olcak:KK43:((( bilen ve kullanan yardım etsinnnnn.........

14. 24 Mart 2007
  15. maydxixl

maydxixl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Niobemcim benim tavsiye ettiğim ürünün tüm detaylarını (RESTORİA DİSCREET) google dan girererk öğrenebilisin.Kutunun içindeki yazılı tüm bilgiler orda var.ama kullan bak memnun kalacaksın.saç pigmentlerine etki ederek resmen beyazlarını eski rengine dönüştürüyor.Ama tarif edildiği gibi düzenli kullanmalısın canımcım..

16. 24 Mart 2007
  17. Niobem

Niobem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok saol tatlım....denemeyi düşünüyorum ama.... kızılların arasında sıyah (yani kendi saçım) nasıl dururki :)))) biraz tuhaf olucak? sence arakadaşım? neyse ben ararştırayım

18. 24 Mart 2007
  19. maydxixl

maydxixl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence niobencim,kızılların arasında siyah saç kötü durmıcaktır.ben hep siyah saçın üzerine kızıl balyaj kullananlar görüyorum,çok da hoş oluyor.kaldı ki bu ürün boyalı saç üzerine de uygulanabiliyor.merak etme sen..kullanınca söyle bana olar mı :)) öpüldün