saçını boyatan oldumu?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve yELiiizz tarafından 18 Eylül 2007 başlatılmıştır.

18 Eylül 2007
    Konu Sahibi : yELiiizz
  1. yELiiizz

yELiiizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar saçınızı boyattınız mı kızımda hiçbişey yapmamıştım ben doktorum hayır demişti şimdi nette araştırdım zararlı değildir yazıyor

2. 18 Eylül 2007
  3. Kires

Kires Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.220
    Ödül Puanları:
    148
    sanırım ilk 3 ay boyatılması zararlı ama genede bence boyatma derim

4. 19 Eylül 2007
  5. denizsolmaz

denizsolmaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben 4. ayımda bi defa boyattım.doktorum izin vermedi ama napiimm çok kötü olmuştu sarıydı saçlarım dipleri acaip çıktı bide boyatmaya boyatmaya çiğleşmiştide rengiii.ama benim eşim bayan kuaförü ve diplerime değirmeden boyadı bana dr umda böle iyi olmuş bi daha boyamasan daha iyi dedi boyamadım ama o iğrenç halden kurtuldum şimdi kendi rengi saçlarımın ...

6. 19 Eylül 2007
  7. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    benim doktorum kesinlikle yasakladı

8. 19 Eylül 2007
  9. babuba

babuba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktorum izin verdi diye boyatanlar da var. ben onlara hep şunu söylüyorum. bebeğin katarakt olursa doktor mu gelip bakacak?

10. 19 Eylül 2007
  11. EU1

EU1 Guest

Valla bende cok boyatmak istedim hatta solaryuma giricektim sacimi boyaticaktim ve piercing taktiricaktim gobegime ama hepsi suya dustu hamile kaldigimi ogrenince.Ama butun bunlari dogumdan bir kac ay sonra yapicam cunku hamilelikte insanin tipi kayiyo.Maleseffff senağlama

12. 19 Eylül 2007
  13. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kimsenin saçı herhalde benimki kadar kötü renk olmaz saçımda röfle-kahve -kızıl -kahve var sıraayla tabi daha boyatmayalı bi buçuk ay olmadı şimdiden her renk var saçımda ben napcam yaaaa
    rezil bi şekilde dolaşacam boyamam yani siz hiç yeltenmeyin

14. 19 Eylül 2007
  15. EU1

EU1 Guest

Sanirim bu konuda seninle yarisabilirim bende de rofle var kahverengi var karmancorman oldu sinir oluyorum valla aynaya bakamiyorum.Allahtan basortuluyumde disarda gorunmuyo.Sadece esimin goz zevkini bozuyorum :Roflol:

16. 19 Eylül 2007
  17. g.a.m.z.e

g.a.m.z.e Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende hamilelikte doğru bulmuyorum saç boyatmayı CADIARZUaslında içim gidiyo boyatcam ama:1rolleyes::1rolleyes: .artık doğumdan sonra boyatırız kızlar tehlikelerini bile bile boşa riske atmayın bebişleri yani..

18. 19 Eylül 2007
  19. duygumca

duygumca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende Internette Baktiğimda Zararsiz Diodu Ama Doktoruma Sordum Gerek Yok Yapma Böle Bişeyi Dedi Dayan Birazdaha Dedi Bebein Doğduğunda Tamamiyle Deişirsin Kilolarda Gider Falan Beni öle Gaza Getirdi Boyatmadim Bende Ama Yinede Kuaförüme Sordum Anca Doktorumdan Izin Aldiğima Dair Belgeyle Gidersem Olurmuş Bitkisel Bile Zararliymişki Az Buçuk Içlerindeydim Bi Süre Doru Sölüolar Bitkiselde Bile Zararli Maddeler Var..amaann Kaç Aydir Sigaradan Bile Uzak Durdum Onuda Saldim Gitti :)