Sacinizdaki Boyalardan 30 Dakıkada Kurtulun!!!!

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU1 tarafından 2 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

[B bahsettiğim ürün indola.ve goldwelde var.jel şeklinde silici.kızıllarda saça komple geçiyorsunuz.diplerde ana saç olması önemli değil çünkü sadece boyalı kısmı siliyor.ana saça hiç etkisi olmuyor.efasorda kullandım ama efasorda ılık suyla dahi hazırlandığında ana saçı etkiliyor yani.bu silici 30 dakika bekledikten sonra 4 şampuan yapılıyor.kıram balsam gibi bakım kremi gibi yumuşatıcı kullanılmıyor.sonucu mükemmel bir sarı.yaklaşık 8.3- tonlara geliyor.ve üzerine boya röfle ne isterseniz rahatlıkla yapılabiliyor.inanın saçta hiç bir yıpranma olmuyor.çünkü saçın yağ tabakasını bozmuyor. VE KIZILLARDAN DONUSTE COK BASARILI URUN YIPRATMIYOR][/B]
    OXY RELOAD BOYA SİLİCİ
    ROON BOYA SİLİCİ 250 ML
    BOYA ÇIKARICI B.C. ALEGRA
    BIOCARIN COLOR CORRECTOR SET BOYA CIKARICI
    UNI BOYA SİLİCİ VEYA MAKE UP 4O Lı
    UNI BOYA SİLİCİ 42 Lİ PAKET
    ERASER BOYA SİLİCİ ,
    kozmetıklerde bulunuyor ver arastırabılırsınız ben kızıl sacdan donuş için kullanmak ıstıyorum deneyecegımm

2. 2 Temmuz 2007
  3. EU1

EU1 Guest

ewet arkaadslar canlarım kızıldan yada herhangı bır renkten en kısa surede dogal renge donmek ısteyen,
    hemde yıpratmadan dogal rengıne donmenız mumkunnn,
    hemde 30 dakıkada kendım ıcın arastırıyodum sızınla de paylaşmak ıstedım benle aynı sorunu yasayan arkadaslar mujddeeee

4. 2 Temmuz 2007
  5. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kahve üzerine kızıl yapmıştım,bu ürünü kullandığımda yine doğal olan kahverengi saçıma kavuşabilirmiyim yani.Denediğinde bizi de bilgilendirirmisin?Ayrıca bizi bilgilendirdiğin için teşekkürler...

6. 2 Temmuz 2007
  7. aLLeGRia

aLLeGRia Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım yaa bu harika bi haber ben siyah boyadan kurtulmak istiyorum bana da etki eder mi bu bi de fiyatı ne kadar??

8. 2 Temmuz 2007
  9. EU1

EU1 Guest

HAYATIM BUGUN ARASTIRDIM SIMDI GELDIM,
    BU BAHSETTIGIM URUNLERI KOZMETIKLERDE MALESEFKI BULAMADIM,
    ANCAK KUAFORLERDE VARMIS MALESEFKI AMA KUAFORLER SATIYOMU BILMIYORUM YARIN ONUDA SORACAGIM FAKAT KUAFORE SUNU SORDUM:
    BENDE KIZILIM SUAN VE BAYAGI AKTI RENGI MATLASTI BIOCARIN URUNU GOSTERDI VE DOGAL RENGINE DONDUREBILECEGINI 30 4O DAKIKA ICERISINDE DOGAL ANADAN DOGMA SAC RENGINE GELEBILECEGINI BELIRRTI VE YIPRANMA OLMAS ICINDEKILER SAC PIGMENTLERINI GUCLENDIRICI SINE KADAR VARMIS ,
    4 KUTUDAN OLUSUYO ICERIGI ACMA DOGALA DONDURMA BAKIM,VE GUCLENDIRICI DOGALA DONDUKTEN SONRADA ISTEDIGIMIZ RENGE BOYAMA SANSIMIZ OLUYOMUS BEN OGRENDIM SIZLERLEDE PAYLAŞMAK ISTEDIMMM,
    BENM BULUNDUGUM SEHIRDE SADECE KUAFORLERDE BULUNUYO AMA ISTANBULDA FALAN KOZMATIKLERDE BELKI SATILIR HA BIDE KUAFOR FIYATINA 60 YTL DEDI BENIM SACLARIM BIRAS UZUN ,KISALIGA GOREDE FIYAT DEGISIYOO SANIRIM SUAN ICIN BUKADAR DENERSEM YINE YAZARIM GERCEKTEN DEDIKLERI GIBIYSE HARIKA GIBI GORUNUYO İŞALLAHHH MUCKSS

10. 2 Temmuz 2007
  11. EU1

EU1 Guest

HAYATIM BUGUN ARASTIRDIM SIMDI GELDIM,
    BU BAHSETTIGIM URUNLERI KOZMETIKLERDE MALESEFKI BULAMADIM,
    ANCAK KUAFORLERDE VARMIS MALESEFKI AMA KUAFORLER SATIYOMU BILMIYORUM YARIN ONUDA SORACAGIM FAKAT KUAFORE SUNU SORDUM:
    BENDE KIZILIM SUAN VE BAYAGI AKTI RENGI MATLASTI BIOCARIN URUNU GOSTERDI VE DOGAL RENGINE DONDUREBILECEGINI 30 4O DAKIKA ICERISINDE DOGAL ANADAN DOGMA SAC RENGINE GELEBILECEGINI BELIRRTI VE YIPRANMA OLMAS ICINDEKILER SAC PIGMENTLERINI GUCLENDIRICI SINE KADAR VARMIS ,
    4 KUTUDAN OLUSUYO ICERIGI ACMA DOGALA DONDURMA BAKIM,VE GUCLENDIRICI DOGALA DONDUKTEN SONRADA ISTEDIGIMIZ RENGE BOYAMA SANSIMIZ OLUYOMUS BEN OGRENDIM SIZLERLEDE PAYLAŞMAK ISTEDIMMM,
    BENM BULUNDUGUM SEHIRDE SADECE KUAFORLERDE BULUNUYO AMA ISTANBULDA FALAN KOZMATIKLERDE BELKI SATILIR HA BIDE KUAFOR FIYATINA 60 YTL DEDI BENIM SACLARIM BIRAS UZUN ,KISALIGA GOREDE FIYAT DEGISIYOO SANIRIM SUAN ICIN BUKADAR DENERSEM YINE YAZARIM GERCEKTEN DEDIKLERI GIBIYSE HARIKA GIBI GORUNUYO İŞALLAHHH MUCKSS

12. 2 Temmuz 2007
  13. aLLeGRia

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ya ben burda zamanında sormuştum boya çıkarıcı varmı diye yok öyle bişey orielle açmak zorundayız dediler hep..neyse ben de bi araştırayım en iyisi

14. 2 Temmuz 2007
  15. EU1

EU1 Guest

hayatım bende yenı ogrendım ve sıze aktarayım dedım kuaforler malzemecılerıne getırtırebılıyolar ıstersen satarlarda ıyıce arastırmanı tavsıye ederım yenı cıkmıs sanırım bak yulardıda verdıgım urun ısımlerını ınternetten arastır dogrulugunu goreceksınnn hayatımmm

16. 2 Temmuz 2007
  17. EU1

EU1 Guest

haa unutmadan boya sılıcı canısı

18. 2 Temmuz 2007
  19. aLLeGRia

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları: