saçınızı hiç kendiniz kestiniz mi???

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve bisquit tarafından 24 Ekim 2008 başlatılmıştır.

24 Ekim 2008
    Konu Sahibi : bisquit
  1. bisquit

bisquit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar size bir sorum var....hiç makası elinize alıp saçınızı kestiğiniz oldu mu....ben bazen düşünüyorum...kuaför hatasına maruz kalan saçlarımı alıp elime makas düzeltmek istiyorum...acaba yalnız mıyım dedim.....var mı aranızda saçını kendi kesen nasıl ve neyle kesiyosunuz...?kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

2. 24 Ekim 2008
  3. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    hayır kesmedim niye kesiyim ki benneyaptımki

ayda yılda bi kestiririm valla onada para gitsin bi zahmet hıhh :nazar:

4. 24 Ekim 2008
  5. bisquit

bisquit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    parasından sormuyorum zaten canım...hani filmlerde falan olur yaa...o tarz sormuştum...öyle bi deneyiminiz oldu mu diye...yanlış anlaşıldım....

6. 24 Ekim 2008
  7. okyanus elif

okyanus elif "I am, I can" Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet belime kadar upuzun saclarimi kestim ama daha ileri gidip makinayla sifirladim ardindan puruzsuz olsun diye jiletle gectim...:roflol::roflol:

8. 24 Ekim 2008
  9. saliha23

saliha23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben kendim kesiyorum . Cokta guzel oluyor yani ben begeniyorum. Yurt disinda yasiyorum bizim bulundugumuz sehirde bayan kuaforu ayri erkek ayri kuafor yok . Bende mecburen evde kesiyorum gecen yaz turkiyeye geldigimde kuafor ogretmisti en basit sekilde kendim nasil kesebilirim diye sacim omuzlarimda en usten tepeden toplayip sac lastigini bagliyorum ne kadar kesmek istiyorsam lastigin ustunde kalkan saclarimi kesiyorum lastigi cikarinca kat kat olmus oluyor sonra en uclari duz sekilde aliyorum. Insaalah anlata bilmisimdir. Hoscakalin

10. 24 Ekim 2008
  11. damllaa

damllaa mutlu... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    17 yaşındayken bir kez kendim kat vermeye kalkmıştım ama güzellim saçlarımı mahvetmiştim:)o faciadan sonra da bir daha denemedim:KK70:

12. 24 Ekim 2008
  13. - SwééT -

- SwééT - ~ Rengarenk ~ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yaklaşık 2-3 ay önce aldım elime makası kafama göre kestim. nasılsa kıvırcık, eğri büğrü olsa da farkedilmez dedim ama şekli şemali bozuldu :S kıvırcıkta olsa farkediyormuş onu anladım :)
    fakat çok zevkli bir eylem. kestikçe kesesi geliyor insanın :)) yine de tavsiye etmem cnm. hele de saçın düzse hiç kalkışma derim ben.

14. 24 Ekim 2008
  15. tu_ba

tu_ba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saçalarımın kısalmasını istemediğim zamanlarda kendim uçlarından alıyorum bu zamana kadar hiç sorun yaşamadım..en azından belimdeki saçlarımı kulak hizasına kadar kesen yeteneksiz kuaförlerinki kadar kötü olmuyor yerimseniben

16. 24 Ekim 2008
  17. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende kuaforde saçımın yarısını bıraktıgımdan berı kendim keser oldum ki geçen sene yıne kuafor hatası yuzunden saglıgından oldugum saçımı aşırı kısa kestim şimdide uzamasını bekliyorum hala. arkadaşlarımın saçını hep ben kesiyorum.çok eglenceli bır iş. tuba arkadaşında dedigi gibi saçından olmuyorsun boyle bır durumda

18. 25 Ekim 2008
  19. c.c.D

c.c.D Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kahküllerimi kendim kesiyorum..
    ben saçı çabuk uzayanlardanım ve abartsız kaşımın üstünde kestiğim kahküllerim 1 haftada kaşımın altı neredeyse burnuma gelio.. herzamn kuaföre gideceğime utuyorum kesiyorum:KK70: