Saçinizi Uzatmak Icin Aktardan Tavsiyeler

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve jeliyy tarafından 3 Kasım 2007 başlatılmıştır.

3 Kasım 2007
    Konu Sahibi : jeliyy
  1. jeliyy

jeliyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kıslar ben bugün aktara gttim ve saçlarımın uzaması için ypmam gerekeni sordum bana içinde tatlı badem yğı,susam yağı,ısırgan yağı,vera yağı,selvi yağı,buğday yağı,okaliptus yağı,mersin yğı,limon kabuk yağı,çam terebentin esansı,lavanta yağı olan bi karışm verdi ve yanındada desteklemesi için polen verdii arıların ayaklarından alınan polendende günde 1 tatlı kaşığı almam gerktiğini söledii bu yağ karışımınıda haftada 2 kez yapıcakmışım kullanıp size etkili olup olmadığını söylicem....

2. 3 Kasım 2007
  3. fadimem

fadimem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hayashi diye bir şampuan varmış.Saç uzatıyormuş.Duyan,bilen,kullanan arkadaş varmı acaba?

4. 3 Kasım 2007
  5. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    daha önce duymamıstım ama sen yazdıkdan sonra sitesini bulup baktım hiç bi ürününde saç uzatıyor yazmıyor.

6. 3 Kasım 2007
  7. butterfly

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148

hadi bakalım canım. umarım işe yarar

8. 3 Kasım 2007
  9. punk_chick

punk_chick Guest

polen bende kullanıyorum yakşalık 1 aydır aktar bana dışardan uyguladığın hiç bişey saçın uzamasını hızlandırmaz dedi ve poleni tavsiye etti günde bir kaşık yiyiyorum o gün bu gündür ama pek bi faydası olduğunu söyleyemicem yarın da yılan yağı almayı düşünüyorum onuda deniycem belki ikisi birlikte bi işe yarar ama açıkçası pek de umutlu değilim benneyaptımki uzamıyo saçım yaaa :uhm::uhm:

10. 3 Kasım 2007
  11. BenAysegUl

BenAysegUl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hint sampuanlarin ve sac bakim ürünlerinin saclari daha hizli uzattiklarini netde yaziyorlardi. ürünlerin tatintim yazilarina hep saclarin uzamasini hizlandirir, sac dökülmesini keser, kepegi giderir yaziyor. ben bi kez yag karisimini almistim. ama öyle hizli uzattigini fark etmedim. yoksa saclarim bundanmi ayda 2 cm uzuyor? :uhm:

12. 3 Kasım 2007
  13. cakra4

cakra4 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben kullanmadım canım ama önceden bir arkadaşım kullanmış evet uzatıyormuş. Hayashi 911 bi dene bizede haber ver

14. 4 Kasım 2007
  15. jeliyy

jeliyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sadece polenle uzayacağını sanmıorm ben dün yağ karışımını sürdüm 2 saat bklettim sonrada zeytinyağı sabunuylada yıkadım :) öyle olunca faydasını görüyomuşsun polenide bugn bi kaşık aldm bide bunların dışında pirinç suyuyla haftada iki kes saçlarımı yıkıcam

16. 4 Kasım 2007
  17. butterfly

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    ne sanslısın ben o kadar bakım yapıyorum 1 cm uzuyor :KK43:((
    bugün aktardan vitamin hapı aldım. içinde cinko, B, E, C vitaminleri ve folik asit var. Aktar sac uzaması için bu vitamini veriyoruz dedi. günde 1 tane alacam. sebze meyva yemediğim için vücudum içinde ii olur

18. 5 Kasım 2007
  19. gizemm56

gizemm56 Guest

solgar ın biotin hapları var
    60lıkları 42 milyon civarında