Saçkıran Olanlar Daha Önceden Olupda Saçları Düzelenler Bilgilerimizi Paylaşalım

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve frezya_05 tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : frezya_05
  1. frezya_05

frezya_05 ☆ηαтυяα&#846 Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    41
    Arkadaşlar dökülme bir sorun saçkıran dahada sorun doktora gittim tahliller temiz ensemde çıkdı hemen iğne yazdı bide losyon saçkıranlı bölgeye yani başıma iğneyi yapdılar şimdi korkuyorumda 3 hafta sonra tekrar gel yapıcam dedi iğneler kortizonlu çok tereddütlüyüm ne yapıcam bilemiyorum bütün moral iyice gitti ve dökülmede iyice arttı lütfen bilgilerinizi paylaşırmısınızsenağlama

Son düzenleme: 24 Ağustos 2010
  2. 24 Ağustos 2010
  3. Esila_

Esila_ Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım denermisin bilmiorum ama sarımsagı ikiye kes, sonra onuda ince ince kıy suyu cıksın sackıranlı bölgeye sür banyodan önce biraz beklesin öyle banyo yap.. Çok kötü kokar ama, faydalı oldugunu göreceksin..

4. 24 Ağustos 2010
  5. zlmm

zlmm artık böyle Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Öncelikle geçmiş olsun , benim de kafamın üst bölgesinde ufak bi yerde çıktı. ilk başta ufak bi hastaneye gittim bi ilaç verip yolladılar tatmin olmadım başka hastaneye gittim normalde 3 seans kortizol verdiler fakat ben il dışından geldiğim için hemen o gün 1 seans yaptılar . 1 hfta aralıklarla dermovate losyon verdiler .bu şekilde saçlar çıktı . Sana tavsiyem sabırlı ol stres yapma

6. 24 Ağustos 2010
  7. frezya_05

frezya_05 ☆ηαтυяα&#846 Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar gerçekden sağolun banada aynen dermovate verdiler bide m-furo sarımsağıda deniyorum saçsız kalmakdansa sarımsak kokmak daha iyidir inş. hemen geçer

8. 4 Ekim 2011
  9. zoryasamak

zoryasamak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    kızlar ablamdada bu saçkıran illetinden çıktı hafta sonu kuaför farketti hemen dopktora gitti krem ve bi kaç ilaç vermiş bide bir sürü tahlil yaptırmış 12 ekimde sonçlarını alıcak inşallah bi an önce iyileşir Allah ın izniyle