Saçlara Ara Kesim

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve ©~¤HâÑîM¤~âGÃ~¤ tarafından 1 Mart 2008 başlatılmıştır.

1 Mart 2008
    Konu Sahibi : ©~¤HâÑîM¤~âGÃ~¤
  1. Arkadaşlar bu konu daha önce açıldımı bilmiyorum ama,ben saçıma ara kesim yapmak istiyorum.Çünkü saçım çok kabarıyor ince telli olduğu içinde kötü duruyor.Bu işe bi son vermek istiyorum.Hâla yaptırmadım ama yapanların önerilerini almak istiyorum.Saçımı arada sırada toplamayı seviyorum.Toplu saç çok yakışıyor.Eğer ara kesim yaparsam,aralardan saç çıkarmı ? diye aklımda soru işaretleri var kafamçokkarıştı Çevremde bazı kişiler kullanmış ve memnunlar.Ama ben yinede size danışmak istedim.Kullananlar yorum yazarsanız benim için çok makbule geçer.Şimdiden teşekkürler...

2. 1 Mart 2008
  3. deruş

deruş Guest

bende düşünüyorum ya.. saclarım cok uzun gür ve kabarıyo... daha önce kullandım işe yarıyo ama fön cektirmeyince kötü görünüyo....

4. 2 Mart 2008
  5. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benım kardesımınde çık gürdü ve kabarıyodu ama şimdi cok pişman. . o kadar gür saç gitti yani daha sıklaşmadı saçı sımdı benım sacımdan daha seyrek . . herkeste aynı olur mu bilmem ama soliyim dedim

6. 4 Mart 2008
  7. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben yıllar önce ara kesim yaptırdım ve fönsüz berbat duruyor... nefret ettim... bence ii düşün... gerçi benim saçlarım gür ve nbelime kadar belki ondandı...

8. 4 Mart 2008
  9. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim saçlarımda kalın telli ve gür kısa kestirdim yoluk yoluk duran model varya :) ondan ara makas attı aralarına kabarması felan yok jöleyle sabah düzeltip çıkıyorum evden

10. 4 Mart 2008
  11. dejawu

dejawu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnm şuanda öyle kısa olduğğıu dönemlerde evt topladığıımda çıkıyordıu ama uzayınca saç daha güzel durdu ve çıkmıyor yani 1 2 hafta beklemen lazım eğer saçların çabuk uzuyorsa bnm çabuk uzuyor ama hakikaten hoş duruyor bn tavsiye ederim....kullanımı çok kolay kurut çık:KK70:

12. 4 Mart 2008
  13. gxoxzdey_85

gxoxzdey_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence sakın ara kesim yaptırmayın ileride saçlar seyrekleşiyor kim ara kesim yaptırdıysa eski gür saçları yok sonra pişman olursunuz bence arkadaşlar

14. 5 Mart 2008
  15. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    madem saçların ince telli kat kat kestir.Kabarmaması içinde yazın köpük kullanabilirsin saçlarında az da dalga varsa çok güzel olur.Kabarmayı azaltan şampuanlar da var.:enbuyukkk:

16. 26 Ocak 2010
  17. cicim89

cicim89 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ara makas atınca nası bi qörüntü oluşuyo kii? yani belli oluyo mu ara makas olduğu, kat attırınca daha mı qüzel dururr ama kat da saçın kabarmasını enqellemez ki.. of hiç anlamıorum şu saç kesimlerinden:KK43:

18. 27 Ocak 2010
  19. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    153
    benim saçımdada var ara makas attırma derim ben canım heryerden çıkıyor fönsüz bi işe yaramıyor attırma bence ara makas