saçlara doğal kızıllık vermek

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU3 tarafından 19 Ocak 2009 başlatılmıştır.

19 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Arkadaşlar saçlara doğal kızıllık vermenin bir yolu varmı netten baktım kına sabunu diye birşey varmış acaba deneyen varmı yada kızıllık için başka bir yol bilen yardım ederseniz sevinirima.s.

2. 19 Ocak 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    normal kına yakarsan koyu kızıl olur.

4. 4 Ocak 2011
  5. Slania

Slania ♪♫ Üye

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    163
    Ben de kina sabunuyla ilgili bir konu acmistim. Bu konu biraz eski ama güncellensin böylece.

Kizlar saclara kina yakmaktan baska hangi yolla dogal kizillik verilebilir? Saclarim acik kumral. Benim istedigim dogal kizilliksa cok cirt olmayan, hafif isiltili bir kizillik. Kinayi bu yüzden kullanmak istemiyorum. Sacimda siyah boya var, uzayinca kizila boyamayi düsünüyorum ama dogal bir yöntemle istedigim renge ulasirsam boyamaktan vazgecerim.
    Yardim ederseniz sevinirim :KK71:

6. 4 Ocak 2011
  7. standbyme9

standbyme9 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    108
    ben soğan kabuğu ve papatyanın haşlanıp saçta bekletildiğini duymuştum. 2 kere yaptım ve çok fazla bekletme imkanım yoktu az kaldı saçımda. ona rağmen özellikte güneşte soğan kabuğuna benzer yansımalar oluyor. daha düzenli yapmak lazım herhalde. bu arada saçımda hiç boya yok ve kumral

8. 7 Ocak 2011
  9. Slania

Slania ♪♫ Üye

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    163
    Hadi ya, merak ettim bak simdi onu :KK61: Güneste durdun mu saclarinin renginin degismesi icin? Rica etsem ve senin icin sorun olmazsa saclarinin resmini koyabilir misin?

10. 14 Ocak 2011
  11. Slania

Slania ♪♫ Üye

Beğenildi:
    280
    Ödül Puanları:
    163
    Kina sabununun renk verme de etkisi olmuyormus yeni ögrendim. :KK50: Icinde ki kinanin etkisi gectigi icin renk vermiyormus. Zaten cilde de kullaniliyor, mantikli yani. Ama benim aklima söyle bi sey geldi, sampuanin icine biraz kina katsam sacimi onunla yikasam renk verir mi acaba? Ama her seferinde tek kullanimlik az bi miktar sampuanla yapmaliyim bunu yoksa kinanin etkisi gecebilir.
    Siz ne diyorsunuz renk verir mi sizce?