Saclari Bir Kac Islemden Sonra Sert Olanlarin Paylasim Alani

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve EU2 tarafından 2 Nisan 2007 başlatılmıştır.

2 Nisan 2007
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Kızlar ben bi halt ettim ve gidip güzelim uzun saçlarımı kestirdim. Hadi Onu boşverin Siyah rengi açtırmak için yapılan işlem (sanırım oryelle açıldı) saçlarımı mahvetti. Şuan saçlarım inanılmaz cansız kazık gibiler hatta yıkadıktan sonra köpek tüyü gibi oluyorlar ve saç kremiyle bir parça yumuşuyorlar. Lütfen bana acilen serum vs ne tavsiye edebilecekseniz yazın :sm_confused:
    Eski yumuşak parlak saçlarımı geri istiyoruuuummmm :çok üzgünüm:

2. 2 Nisan 2007
  3. happiess

happiess Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    adına üzüldüm bi bilgim olsa yap diyeceğim ama sadece geçmiş olsun diyorum.moralini bozma

4. 2 Nisan 2007
  5. EU2

EU2 Guest

sağol canım bişi yazman bile güzel...

6. 2 Nisan 2007
  7. wishne

wishne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım aynı olay benimde başıma geldi.Ne yapsan çare yok.Yapılan işlemden sonra saç telleri inceliyor.Ancak kesile kesile kurtuluyorsun.Sana tavsiyem saç kremi değil de banyodan sonra nemli saça uygulanan likit kremlerden kullanman.Bir derece daha iyi oluyor.Moralini bozma kökü msende uzayacak kısa süre sonra istediğin forma girecek

8. 2 Nisan 2007
  9. EU2

EU2 Guest

wishne cim teşekkür ederim. Umarım izmir buluşmasında beni kel görmezsiniz :p Bugün gidip kuaförümün boğazını kesmeyi düşündüm ama beni uyarmıştı saçların sertleşir işlem görücek vs die o yüzden vazgeçtim :) insan ne yaparsa kendine yapıyor...

10. 2 Nisan 2007
  11. wishne

wishne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merak etme kel kalmazsın.Benim bi ilcım var tavsiye ederim.Sarmısağı döv,içine zeytinyağı koy yağ ve sarmısağın suyu özleşsin.Bunu saç diplerine pamuk yardıyla sür.Bir saat tut kokuya dayanırmısın bilemem ama kısa bir süre sonra diplerden saçlar çıkmaya başlıyor.Berber bile şaşırmıştı kokusu kötü olduğu için herkes yanaşmıyor ama gerçekten sarmısak saç için süper

12. 2 Nisan 2007
  13. EU2

EU2 Guest

Koku falan vız gelir sürücem wallahi ben çok inatçıyımdır düzelticem bu saçları! Önerin için sağol canım....

14. 2 Nisan 2007
  15. besa

besa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim de saçım senin gibiydi ama kurtuldum çamterebentin yağını şampuanla karıştırdım hem uzadı hemde canlandı yoksa kel kalıcaktım.......

16. 2 Nisan 2007
  17. mesure

mesure Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Elseve boyalı ve röfleli saçlar için bakım kremi var daha doğrusu saç kremi ben kullanıyorum ve çok memnunum yıkarken bile yumuşadığını farkediyorsunuz.

18. 2 Nisan 2007
  19. bafi

bafi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sanırım Vich2nin ve Foltene'in serumları var, bir eczaneye sor bence. Bir de yumurta sarısı, bademyağı ve bepanthene ampul karışımını dene, ama yağı fazla koyma.