Saçları herhangi bir nedenden dolayı dökülüp, şuan eski gür saçlarına kavuşanlar

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve ela tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ela
  1. ela

ela Guest

arkadaşlar saçları boyadan olsun demir eksikliğinden olsun baya bir seyrelen ama şimdi saçları eskisi gibi eski sağlığı ve gürlüğüne kavuşan varsa lütfen bildirsinler rica ediyorum.:nazar:

2. 30 Kasım 2008
  3. ela

ela Guest

yok mu hiç arkadaşlar saçının eski sağlığına kavuşan yaww

4. 1 Nisan 2009
  5. Kadiri

Kadiri Metafiziik Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayy cok komik yaa buraya kimse bisiy yazmamis demekki burda kullanilanlar pek biseye yaramiyoo :roflol:

6. 2 Nisan 2009
  7. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet benimde komiğme gtti ne duysak yapıyoruz ama sanırım kimse sonuç almıyo ama ben aldım kızlar yani tamamen dökülmem durmadı ama çok azaldı hissediyorum bide saclarım çok mattı şimdi çok hoş olduuu süprizzzzz

8. 3 Nisan 2009
  9. pisika

pisika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ahh ahhhh şu başlığa şunu yaptımda dökülmelerim durdu şimdi aslan yelesi gibi saçlarımn var yazmayı ne çok isterdim :1no2:

10. 4 Nisan 2009
  11. fashion_43

fashion_43 Guest

Ben kazıttım da anca kendine geldi ve badem yağı ile çam terenebtin kullanıyorum şu an.bayaa bi desteklendi..Gerçekten çok kalınlaştı ve dökülenler geri geldi..Yoksa durum vahimdi yanii...

12. 6 Nisan 2009
  13. ela

ela Guest

konuyu ben açtım ama yine olumlu birşeyler yazmak bana nasipmiş arkadaşlar bazı arkadaişların komiğine gitmiş doğrudur saçımıza onu kullanıyoruz şunu kullanıyoruz en pahalı ürünlerden eski bilindik şeylere kadar yapıyoruz ama bir allahın kulu şurda anlatamadı demekki kimseye hiçbişey fayda etmiyor yada anlatmak zor geliyor çaresiz insanlara.çaresiz diyorum yalnış anlamayın şu saç konusunda dertli olan arkadaşları ancak ben anlarım çünkü 1 yıldır saç dökülme konusuyla uğraşıyorum uzman oldum nerdeyse 3 dermatolog gezdim ama inanın kendinizin doktoru yine kendinizsiniz.bana gelince geçen sene şubatlarda yoğun ama tutam tutam dökülmelerim vardı geçti allaha şükür arada yine dökülüyor ama o dökülmeler gibi değil allaha şükürler olsun hemde ufak ufak kafamda dolu saç patladı çok memnunum yaptığım şeylere gelince öyle bazı arkadaşlar saçım düzeldi ama söylemem süprizz yazmışlar hiç hoş değil burda belirtelim ki arkadaşlarımız da bilsin bizim gibi sıkıntı çekenlere yol gösterelim neyse ben ilk priorinle başladım tam 4 ay çinko yani priorin ve kan ilacı içtim ondan sonra beslenmemi düzelttim (tabi saç dökülme sebebimde diyet olmuştu) pekmezler dışardan bakım olarak da ampuller kullandım düzenli olarak kahvaltıda 2 günde bir yumurta tükettim ve aştım bu sorunuda arkadaşlar inanın o kadar saçlarım döküldü ama kimse anlamıyor o kadar gürmiş ki ve kendini topladı birde bende açılma olmamıştı zaten.sabahlarıda aç karnına çörek otu tavsiyem hepinize sağlıklı gür saçlı günler :)

14. 6 Nisan 2009
  15. bersu

bersu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ıpek çok sevindim canım sorunu çözmene.Darısı bizlerin başına.Keşke benimki de diyetten olsaydı da bir sebebi olsaydı yani.Sebebi de yok.Diyorum acaba bir gün dökülme duracak da o sevinci yaşayacak mıyım.Görünür de çok kötü bir görüntü yok bende.Çünkü eskiden maşallahı vardı saçımın.Ama aylardır çekiyorum bu derdi aşırı dökülüyor.Ben de çok gittim doktora bu yüzden.Bekliyorum bir sonuç alabilecek miyim diye.Revigen kullandım 3 kutu(3 ay),faydasını görmedim.Çinko ,folik asit ve yeşil çay ekstresi içeriyor zaten.Demek bana iyi gelmeyen bir ürün.Bir dursa dökülmesi kısa sürede kendini toparlayacak ama bekliyorum işte.Gözünaydın,sevindim senin adına.

16. 6 Nisan 2009
  17. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim saçlarım çok dökülüydu kızlar en kötüsüde nedensiz dökülmmeler ama durdu çok şükür sizde deneyin bence sarımsak yağı badem yağı ısırgan yağı ben bile dökülmenin durcağına inanmıordum ama çok mutluyum bu sorunumu çözdüm soruları olan varsa yanıtlayabilirim kullanmadığım ürün kalmadı çnkü:eek:

18. 6 Nisan 2009
  19. SEVDE788

SEVDE788 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım söyleyemem süpriz yazan kim herkez buraya bu sorun için yazı yazıor değilmi herkez bişeyler paaylaşıyor