Saçlari Kisa Ve Yipranmişlara Süper Formül

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve fullya tarafından 20 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : fullya
  1. fullya

fullya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam arkadaşlar uzun zanamdır entele ve diğer saç bakım başlıklarında da yazıyorum ama ayrı bir başlıkla 1 aylık emeğimin sonucunu yazmak ve paylaşmak istedim sizlerle.

biliyorsunuz saçlarım kuaför terörüne uğradı kısaldılar. ben burayı keşfedene kadar saç bakımından bi haberdim ne entele ne bademyağı vs bilirdim. saçım gidince kıymete bindi tabii ki:)

neyse 1 ay boyunca birazdan yazacağım formülü uyguladım ve sonuç mu?

1 ay sonra saçımı kesen kuaförüme gittim ne kadar kızmış olsam bile severim kendisini. neyse 1 ay sonra fön çektiricem kendisine
    uzamış mı dedim evet o bahsettiğin otu mu kullandın dedi evetsırnaşık şey dedim

ama ne yaptıysan dedi saçların kendine gelmiş çok güzel olmuşlar dedi. dolgun parlak duruyorlar o yaptığın şeye devam et dedi.:hooray:
    diğer elemanlar formülümü falan istediler benden, hatta her gelen elliyo saçımı ay ne güzel diye ki 1 ay önce ağlayarak çıktım resmen oradan.senağlama
    lafı çok uzattım ama cidden güzel sonuç aldım ve sizinde işinize yarasın isterim.
    :içelim:
    ben 2 günde bir bazen üşendiğimden 3 4 günde bir saçıma 2 su bardağı su ve 2 subardağı sirke ile kaynattığım entele karışımıyla köklerine masaj yaparak 2 3 saat bekledim sonra banyo yaptım.
    saçımıda içine çamterebentin ve saç bakım yağı karıştırdığım şampuanımla yıkadım nemi gidene kadarda havluya sarılı bekledimsengözlerimebaksanab

ve sonuç yazdığım gibi oldu ki ben saçını ütüleyen:çok üzgünüm: paso fön çeken ıslakken tarayan kıymet bilmeyen:eek: biriydim o derece yıpranmıştı saçlarım 1 ayda düzeldi.
    :dance::sm_cool:

2. 20 Mayıs 2007
  3. pufidik27

pufidik27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadasım cok aradım şu otu Allah rızası ıcın bir 10 gr bana yolla ne Muş ne Antalya ne İstanbulda bir ıkı semte sordurdum YOK YOK yaa. yada aldıgın aktarın telını versen bana o kargo ıle yollasa. bi el at bana:)))

4. 20 Mayıs 2007
  5. sweet_angel90

sweet_angel90 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    ben de uyguluyom elma sirkesi ile yaptım bide kokusu olmasa ne güzel olcak:))) bu arada üşenmeyip ayrı başlıkta açtığın için tşk:KK66:

6. 20 Mayıs 2007
  7. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya fullya ben çamterentin şampuana karıştırdım ama o benim saçlarımı kuruttu ya acaba bana mı yaramadı saçım dolaştı açamadım saç kremiyle yumuşatıp zor içinden çıktım bi daha asla kullanmıycam

8. 21 Mayıs 2007
  9. NesNeBilimCi

NesNeBilimCi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    fazla koymussan ondandır 200 ml ye bır kapak yetıyo artıyo bıle senın sacların kuru ıse daha da az koy ben ole yaptım hem saclarımdakı kepek gıttı hemde dokulme durdu

10. 21 Mayıs 2007
  11. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    sacların ucları cok yıpranmıssa tarak zor geciyor. ben sacımı yıkadıktan sonra kremden sürüp duruluyoırm. sonra menekse yagı (menekseden sonra durulamıyorum) sürüyorum. kolayca taranıyor... önceden benimde dolasıyordu

12. 21 Mayıs 2007
  13. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yok oyle deil aynen 200 ml şampuana 1 kapak kattım zamanla kuruttu birden değil her kullanmadada şampuanı çalkalıorum üstelik şampuanın sonuydu o mn oldu diğerlerinde hiç dolaşmamıştı

14. 21 Mayıs 2007
  15. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar yaa... yokmu kimsenin almanyaya su cam terebentini bi de entele otunu kargoyla yollama imkani..... Valla siz yazdikca ben kuduruyorum burda,oh catir catir uzatin saclari,ben burda hic bisey bulamiyorum :KK43:((((

16. 21 Mayıs 2007
  17. _CapriCe_

_CapriCe_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    birşey sorucam fullya 1 ayda kaç cm uzadı ?? enteleyle

18. 21 Mayıs 2007
  19. fullya

fullya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    prensescim çamterebentinle birlikte bademyağıda koy yumuşatır biraz daha
    ayda 3,5 4 cm uzadı baya fark var keşke ilk halinin resmini çekseydim şimdikinide çeker koyardım farkı görürdük