sacları kuruyan bu maseyi denesin

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve glt tarafından 25 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : glt
  1. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben sac konusuyla cok ilgilenip cok okuyorum ögrendiklerimi uyguladıklarımıda vede işe yarıyor sonuç mükemmelse sizlerle paylaşıyorum maglum yaz mevsimi benim gibi sacı kuruyan arkadaşlar varsa bu maskeyi yapsınlar benim sacımda işe yaradı saclarımı yıkadıktan sonra cok kuru sert kırılma oluyordu belki cogunuz duydunuz duymayanızda olabilir sac maskesi kulanacagımız malzeme 1muz 1yumurta 3yemek kaşıgı bal 3yemek kaşıgı süt 3yemek kaşıgı zeytinyagı hepsini karıştır tüm sacına uygula 30dakika bekle ve şampuanla bol suyla yıka kremleme sacını yıkarken tara ve bol durula sonuçmu cok memnunum yumuşak canlı goruntu var ayda 1 yeterli evet tarifi pasta gibi ama sacınız buna degermafoldumben

2. 25 Ağustos 2009
  3. limonkiz

limonkiz Ağlamam artık gidenlere ♫ Üye

Beğenildi:
    81
    Ödül Puanları:
    153
    bitlenmeyelim canım sonra muz falan varya

4. 25 Ağustos 2009
  5. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bitlenme olsa önce zeytin yagda olur muz ne alaka artı sac dökülmesinde avokado kulnımı var yeniliklere acık olalım

6. 28 Ağustos 2009
  7. juno

juno Guest

ben de bugün yumurtalı filan bir maske yaptım daha doğrusu annem hazırladı uyguladı saçıma sağolsun bu maskeyi de deniycem teşekkürler peki yıkadıktan sonra neden kremlemiyoruz ? :)

8. 29 Ağustos 2009
  9. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cünkü bu maskede muzda var cıkması zor oluyor kremle cıkarmak yapış yapış bi hale geliyo