Saçları önceden dökülen fakat bakım yaptıktan sonra artık dökülmeye paydos diyenler..

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve 94049 tarafından 26 Kasım 2008 başlatılmıştır.

26 Kasım 2008
    Konu Sahibi : 94049
  1. 94049

94049 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar bu bölümde öndecen saçlarımız döküldüğünde verdiğimiz mücadeleyi ve nasıl olumlu sonuç aldığımızı yaptığımız yöntemleri paylaşalım...

2. 26 Kasım 2008
  3. ebrulim.aa

ebrulim.aa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben önce zeyt,nyağlı sabunla yıkıom sonra bi kere şampuanlıom..son durulama suyunada sirkeli su yapıom..artık dökülmüo saçlarım

4. 27 Kasım 2008
  5. sollina

sollina Mendebır Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Geçen sene aşırı dökülme oldu saçımda strese bağlı ki diğer topiklere yazdım inanılmaz güzel saçlarım vardı ama sağlam bi sabotajla saçlar gitti şampuanımın içine tüy dökücü krem konulmuş ve saçlarım erimiş kısacık kesilmek zorunda kalmıştı.. bunun depresyonu stresiyle sürekli ağlama felan benim saçlar aşırı dökülmeye başladı resmen yarı yarıya gitti en son lorealin 12 li serumunu aldım kuaförüm önermişti umudum yoktu ama daha ilk haftada dökülme tamamen durdu ve bir ayın sonunda yeni saçlar çıkmaya başladı şuan eski saçlarıma kavuştum gür ve uzadılar çok memnunum bu serumları saçı yıkadıktan sonra nemliyken saç diplerine masajla uygulayıp bırakıosunuz ve iki yada üç günde bi yapıosunuz tavsiye ederim..

6. 27 Kasım 2008
  7. ebrulim.aa

ebrulim.aa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    fiyatı ne kadar canım bu serumların?

8. 27 Kasım 2008
  9. ela

ela Guest

canım allah daha büyük sıkıntı vermesin ama bu saç dökülmesi insanı ne kadar moralmen çöktürüyor senden birşey rica ediyorum sabunun methini duydum ikidir kullanıyorum senin sabunun ismi nedir birde dökülmen çokmu şiddetliydi ne kadardır kullanımdan sonra dökülmen durdu anlatırmısın.:a015: