Saçları parlatmak ve kepek sorunu için Elma sirkesi!

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve cezerye tarafından 5 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : cezerye
  1. cezerye

cezerye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    kadınlar kulübüne daha yeni üye oldum. detaylı inceleme fırsatım olmadı bu konuyla ilgili daha önce görüş bildirildi mi bilmiyorum ama ben vucudumu yıkadıktan sonra banyoda saçlarımı yıkayacağım suyu bir kovaya doldurup içinede bir çay bardağı kadar elma sirkesi koyuyorum şampuanımı yanlışlıkla kremsiz aldığım ve krem kullanmadığım halde bu sayede hem çabucak açılıyor hem yumuşacık oluyor hemde kepeklerden arınıyor şiddetle tavsiye olunur yerimseniben

2. 5 Temmuz 2008
  3. edakrxsxk

edakrxsxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güzelmiş ya benim saçlarda kremsiz asla istediğim gibi açılmıyo kaskatı kesiliyo kremli şampuan bile işe yaramıyo ayrıyetten krem kullanıyorum bazen insanlık haliya krem olmuyo evde işte o zaman kurtarıcı olacak bana elma sirkesi çok teşekkürler canım bu arada hoşgeldin aramıza

4. 5 Temmuz 2008
  5. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    sirke sirke kokmuyo mu peki vucut yada sac canım fisfisfis
    biz kendi vucut kokumuzu alamayız ama 2. kişiler?:uhm:

6. 5 Temmuz 2008
  7. edakrxsxk

edakrxsxk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

evet ya birde o var demiiiii

8. 5 Temmuz 2008
  9. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ne yazık kı elma sırkesi de olsa kokuyor kurusa bıle. sonuçta havalar çok sıcak kafa derımızde terliyor. bı yerde okumuştum limonda sıktığınız takdırde sırkenin kokusunu kesiormuş ama denemedim.

10. 5 Temmuz 2008
  11. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Ben çok uzun zamandır kullanıyorum elma sirkesini saçlarım için hem de her yıkamada.Saçlarımı kurutunca kokudan eser kalmıyor,mis gibi kokuyor saçlarım:smiley-cool:
    O konuda hiç tereddüt etmeyinyerimseniben

12. 5 Temmuz 2008
  13. xixxsxxixll

xixxsxxixll Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar,ben saçlarımı arada (üşenmezsem) üzüm sirkesini suya karıştırarak yıkıyorum,hem yumuşacık oluyor hemde pırıl pırıl parlatıyor ve kesinlikle öyle düşündüğünüz gibi kokmuyor kesinlikle denemeye değer saçınızın nasıl parladığını ve kokmadığını görünce sizinde devamlı yapmak isteyeceğinize eminim a.s

14. 6 Temmuz 2008
  15. cezerye

cezerye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    evet arkadaşlar kesinlikle kokmuyor saçınızı yıkarken illaki sirke kokusunu duyuyorsunuz ama sulandırıldığı için o kadar keskin değil banyodan çıkıp saçımı kuruttuktan sonra koku moku kalmıyo bana güvenin a.s sengözlerimebaksanab

16. 6 Temmuz 2008
  17. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben kımseyı sırke kullanmaktan vazgeçirmek nıyetınde değilim aksıne kullansınar gerçekten saça ve saçlı derıye çok faydalı. ama ben ne zaman kullansam o koku kalıyordu neden acaba? ben kurutma makınesıyle kurutmuyorum ama saçımı doğal kurumasına bırakıyorum her zaman o yuzden olabılr mı?

18. 7 Temmuz 2008
  19. elizab@

elizab@ pımpığın annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sirke guzel fikir deneyecegim,en cok da parlamasi icin. Bu arada da etiler'de unlulerin gittigi bir kuafore gitmistim, benim saclarim cok mattir ve bu konuda ne yapabilirim diye sormustum. Bol meyve ye ozellikle de kivi dedi....Dogru mu bilmiyorum, cunku istesem de meyvelerle ozellikle kiviyle aram hos degil. Sirke gercekten parlatiyorsa benim icin daha kolay bi yol.Tesekkurler.