Saçları uzatan 3 bitkisel formül

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve birumutt tarafından 21 Ekim 2009 başlatılmıştır.

21 Ekim 2009
    Konu Sahibi : birumutt
  1. birumutt

birumutt boncuk gözlüm Üye

Beğenildi:
    304
    Ödül Puanları:
    188
    Saçlarınızın çok yavaş uzamasından şikayetçiyseniz, bitkilerin gücünden faydalanarak, saçlarınızın hızlı uzamasını ve gürleşmesini sağlayabilirsiniz.

Hızlı saç uzatma kürü - 1

Civanperçemi, dövülmüş nar kabuları ve sinemakiyi suda 30 dakika kaynatın. Bu suyu süzüp, losyon kıvamına gelinceye kadar, susam yağı ve çırpılmış yumurta ilave ederek karıştırın. Hızlı saç uzatma sağlayan bu losyon ile saçınızı sık sık yıkayın.

Hızlı saç uzatma kürü - 2

Karadur üsaresini bir tülbent ile süzüp, bulamaç haline gelinceye kadar, susam yağı ve yumurta ilave ederek karıştırın. Daha sonra bu karışımı 5 dakika ısıtın. Hazırlanan bu hızlı saç uzatma losyonu ile saçlarınızı iki günde bir yıkayın.

Hızlı saç uzatma kürü - 3

Rendelenmiş turp, suda 30 dakika süreyle pişirildikten sonra süzülür. Elde edilen sıvıya yumurta sarısı ilave edilerek bulamaç haline gelinceye kadar karıştırılır. Hazırlanan bulamaç ile saçlar sık sık ovularak yıkanır.

ekolay.net

2. 21 Ekim 2009
    Konu Sahibi : birumutt
  3. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    saol canim verdigin bilgiler icin ben turplu suyu denedim iyi geldi su aralar yapamiyorum bas agrisi yapiyo kis geldiya ama bide sarimsakli sampuani deneyin derim uzatiyo