saçları uzun olup da küt kestiren var mı???

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve _birtane_ tarafından 3 Eylül 2008 başlatılmıştır.

3 Eylül 2008
    Konu Sahibi : _birtane_
  1. _birtane_

_birtane_ olacak olacak Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çookk kararsızım çoookkkkk:bbo:kaç yıldır hep aynı saçlarım uzun model katlı falan.değişiklik istiyorum ama pişman olmaktan deli gibi korkuyorum:uhm:
    sonuçta bu hale yeniden gelmesi yıllar alır...fikirlerinizi ve deneyimlerinizi bekliyorum:enbuyukkk:

2. 3 Eylül 2008
  3. ada

ada ebe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimde saçlarım uzundu.bi kararla gittim kısacık kestirdim.kat kat ama.hem daha dinamik,hem daha genç,hemde daha sağlıklı gösterdi.pişmanda değilim.nasılolsa yine uzar.benimde 7 yılda uzamıştı.

4. 3 Eylül 2008
  5. Summer

Summer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benimde saçlarım şu an nerdeyse popoma gelcek (geldide) artık sıkıldım modeline kat verdiriyorum ama artık çok sıktı o yüzden bu cuma kestirmeye karar verdim ama tabiki kısa modellere cesaret edemem orta boy kestiricem önlerden hafif kat verdirip kahkül yapmayı planlıyorum bazen herkesin değişikliğe ihtiyacı vardır ama küt kestirmek için çok iyi düşünmek gerekiyor beni saçlarım çok çabuk uzar geçen sene orta boyun biraz üstünde saçlarımı kestirmiştim bu sene hemen uzadı çok iyi düşün

6. 3 Eylül 2008
  7. gxuxlçin06

gxuxlçin06 YERİNE SEVEMEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aynı dert bendede var saçlarım belime yakın biyerde.bende kavak yellerinde aslıyı gördüm göreli küt kesimi düşünüyorum ama cesaret edemiyorum....bakalım karar verince gitcem kuaföre...:)

8. 3 Eylül 2008
  9. incitanem

incitanem Guest

benim de saçlarım sırtımdaysı temmuzda nişanım olduktan sonra büyük biir cesaretle yanları uzun arkası kısa modelden kestirdim..Hem fönlü hem de kıvırcık kullanabiliyorum.Çok rahatmış valla iyi ki kestirmişim..

10. 3 Eylül 2008
  11. _birtane_

_birtane_ olacak olacak Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.teşekkürler kızlar yorumlar için
    geçenlerde de yani bir ay önce falan karar verip vazgeçmiştim; cesaretsizlik-tatlicadiarzu- oysa ne çabalarla ikna etmiştim eşimi.kendisi uzun saçlı görmek ister hep beni tanıştık tanışalı kısa kestirmedim dalaelaelaelaelae işte ikna ettim sonra ben vazgeçtim.şimdi karar verirsem bir daha nasıl ikna ederim bilmem:nazar:
    incitanem evet beckham modeli.ben de öyle düşünüyorum.ama işte diyorum ya çok cesaret istiyooooookafamçokkarıştı

12. 3 Eylül 2008
  13. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    benimde saçlarım çok uzundu doğum sonra düzeltmek için kuaförüme gittim.bu ne hal ...... dedi saçların çok bakımsızlaşmış hamilelik esnasında gel bi değişiklik yapalım dedi.iyi hadi yap bakalım sana bırakıyorum.ben sandım katlarını daha kısaltacak,kırıklarını alacak falan sandım.saçımı at kuyruk şeklinde yaptı ve en dipten kesti.saçı bir şeye sarıp elime verdi al sakla hatıra olur diye.ben neye uğradığımı şaşırdım.naptın sen yaa dedim ne bu bukadar kısa ve küt hiç sevmediğim saç şekli.aaa olurmu.... bu sene çok moda bu saç demezmi.neyse düzelti falan bildiğimiz küt oldu ve hiç sevmedim ben o saçı hiçmi hiç kullanışlı değil tavsiye etmem.sonra uzadı biraz gittim kat attırdım eski uzun saçımın kısa hali oldu.şimdi hiç kestirmicem uzatacam.

14. 3 Eylül 2008
  15. arztez

arztez Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    bence vıctorıa becham ın son saç stılı cok hoş,ince yuzlu kışılerede cok yakışır

16. 4 Eylül 2008
  17. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende sacımı bildim bileli hep uzun kullandım.. ilk defa saclarım omuzlarımda katlı bi model kesildi.. fön cekilince süper oluyo bayada dinamik bi havası var.. ama ben kullanmayı pek beceremiyorum hala.. alısmısım uzun saca sal gitsin ama simdi böyle degişik olunca insan daha bi degişik seyler denemek istiyo... becerebilen kullanabilen kestirmeli bence.. ama benim gibi sac konusunda beceriksiz isen alıskanlıgından vaz gecme..

18. 6 Eylül 2008
  19. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    bende saçlarımı uzatmayı çok severim ama aynı şakili ve aynı rengi en fazla 3 yada 6 ay kulalnabilirim .kendimde değişikliği çok severim.bu kış saçlarım sırtıma kadarken kızıl yaptım kasımda ve perma yaptırdım bide saçlarım güzel oldu ama sıkldım taranmıodu artık ve 3 ay sonra saçlarımı yeni trend olan küt zigzag modeli kestirdim üstüne sarı boyatıca inanılmaz oldum .eğer yüzün uzunsa yada yuvarlak diilse çok fazla bence çok güzel bile olursun...hep kendini aynı görmekten sıklabilirsin unutma aynaya baktığında gözlerin ışıldayacaksa eğer buna geğer çok düşünme bence hemen karar ver sihir sensin unutma değneğini eline al ...