saçları yanmadan sarıya boyatanlar yardım lütfenn

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve mispremses tarafından 24 Ocak 2009 başlatılmıştır.

24 Ocak 2009
    Konu Sahibi : mispremses
  1. mispremses

mispremses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    153
    ...............................................

Son düzenleme: 14 Eylül 2012
  2. 25 Ocak 2009
  3. nesquik_24

nesquik_24 Deniz Bebeğin Annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    siyah olunca saçın tabi açmak yakar normal yani.benimkilerde seneler önce yandı şuan maşallahhh :)
    sana tavsiyem kuaför değil canım :KK43: saçını kestir düzelttir ve 2-3 ay kadar bakım yap sonra kuaföre git benim tavsiyem iyice bakımdan geçmesi ve saçını elinden geldiğinde her 2 günde 1 yıkayıp kremlemen.mirmirmirmir
    zaten mantıken de hemen açılmaz yavaş yavaş açtır birdenbire hem zarar görür hemde malesef banyodan banyoya akar ve aralarda koyu saçın sırıtır :çok üzgünüm:
    neden açık renge boyatmıyorsun önce.örneğin saçın siyahsa saçını kumrala yada fındık kabuğuna boyatman gibi...:1hug:

4. 25 Ocak 2009
  5. geceninrenqi

geceninrenqi pinkblonde Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Canım bende 4 buçuk senedir sarı kuLLanıyorum. Biara bende deprosyona girdim bazı nedenlerden doLayı sinirden saçLarımı hint kınasına boyadım.Ama sonradan pişman oLdum tabiki.Hangi kuaföre gittiysem ben bu saçı açamam riske alamam dediler.Saçın kopar,turuncu olur dediLer...Ama ben dinLermiyim :) Aldım orial vurdum saçıma...Önce rengini açtım sonra koleston sedef sarısı ile cila yaptım.Herkes şaşırdı sonrada kuaförlere gittim buda size kapak olsun diye :):):) Şuanda platin sarısı saçım gayette memnunum ne akıor nede sertleşiyor...
    Ama bence ilk sefer rengini açtırmak için profesyonel bir kuaföre git derim.Parası ne kadar olursa olsun en azından doğaL yoLLarLa açar saçının rengini...Sonrasında ise sen periyodik olarak boyarsın saçının rengini....

Son düzenleme: 25 Ocak 2009
  6. 30 Ocak 2009
  7. mispremses

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    153
    zetn koyu renkten kastım kahveydi yıkadıkça aktı o kahve şuan açık bi kahve oldu aralrna sarı atılsa hoş durcak bi renk ancak aralara tırsam sarı kesin kopar çok yıprandı saçlarım benim derdim saçıma bakım yapıp toparladıktan sora nerde nasıl boyatcam sarıya çünkü ben düzeltiorum saçımı kuaför yine basıo oriali bozuo saçımı bütün bakımım boşa gidiyor

8. 7 Şubat 2009
  9. butterfly85

butterfly85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba,

saçın için gerçekten üzüldüm .bazı kuaförler gerçekten işlerini bilmiyorlar.

ben yaklaşık 3 yıldır sarı röfle kullanıyorum.bugün tekrar röfle yaptırdım .kuaförümün stili çok farklıydı ama çok beğendim berçekten istediğiniz rengi yapıyo hemde öyle uçuk fiyatlara değil.üstelik bitkisel boya kullandı tabi 5- 6 saat sürdü boyama ama değdi .fiyata gelincede röfle yaptı üstüne renk açıcı boya kullandı kesim yaptı ve fön çekti 80 TL aldık tabi tnıdık olmanında etkisi vardı ama yine de uygun bana göre :)
    umarım en kısa zamanda istediğin saça kavuşursun

10. 8 Şubat 2009
  11. olu_gelin

olu_gelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106

keşke ben de bulabilsem böyle bi kuaför:/

12. 8 Şubat 2009
  13. gamze_esra

gamze_esra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende sıyahtan donmeye calısıorum normal boya..sen nasıl hınt kınasını cıkarabıldınnnnnn ay formulu neekaydirigubbakcemile2

14. 14 Şubat 2009
  15. mispremses

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    153
    ya burda loreal majimeches krem açıcı ile sarı yapanlar varmış olamdı ondana lıp sürcem bakalım tekrar sarı olcakmı uf denemediiğim yöntem kalmadı

16. 22 Şubat 2009
  17. baby18

baby18 Guest

slm, buujuu benimde saçlarım uzun zamandır açık sarı ve boyalı saçlara göre gayet sağlıklı saçlarım, doğal saç rengim koyu kumral yani, istersen kuaförümün adresini verebilirim, hem hesaplı hem kaliteli biryer yani

18. 22 Şubat 2009
  19. fadime68

fadime68 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

oriali nerden aldınnn..........