saçlarım alacalı bulacalı oldu yardım lütfen (resimliiii)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve gul_perisi tarafından 7 Mart 2010 başlatılmıştır.

7 Mart 2010
    Konu Sahibi : gul_perisi
  1. gul_perisi

gul_perisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar benm saçlarımda siyah boya vardı,,sonra birden sarı sevdam tuttu açıp sarıya boyamak istedim evde kendm bişiler yapim dedm ama işin içinde açmada olunca risk almak istemedim
    sonra kuaföre yaptrym dedm..birden sarıya dönmekte istemedm.kuaförde saçlarımdaki siyah boyayı açtılar neyle açtılar bilmiorum saçlarım iğrenç bi sarı oldu üstünede açık kahve boyattım ama gel körki işi bilmeynler yüznden saçlarım mahvldu uçları başka üstleri başka renk aldı saçınn içine ettiler anlıcanzz. üstelk saçlrmda yıprandı kestrmek zorunda kaldım

saçımn uçları kızlmsı üstler sarımsı bişi oldu .ne renk oldunu bilmiorumda
    şimdi benm sorum :) saçımın hepsinin üstlerdeki renkte olması için nasıl bi işlem uygulamalıyım??????..
    evde kendim yapmak istiyorum.kuafrden dilim yandı bi kere .fikrlerinizi bekliorum canlar..
    ]

Ekli Dosyalar:

Son düzenleyen: Moderatör: 12 Mart 2010
  2. 7 Mart 2010
  3. gul_perisi

gul_perisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    88
    resmler neden böyle küçk proflde oldu anlamadm.nyse resmn üstüne tıklarsnz ddaha açık görünr ..saçlrımn üçcü resmdeki gibi görünmesi için hangi renge boyamalıyım bilmiyorumkismile

4. 7 Mart 2010
  5. sangs

sangs good girl gone bad ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kotu durmuyo aslında canım ya hatta 3.resımde cok hos duruyo uclar cok cabuk acılır zaten bıkac yıkamadan snra oturur renk hala hosuna gıtmesse tumden karamele boya karamel duruyo cunku sacın o zman esıtlenır heryer

6. 7 Mart 2010
  7. gul_perisi

gul_perisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    88
    canım 2 ay oldu boyatalıı nerdeysee dahada açılmass sanmıyorumm .resmlerde de çok belli diil ama saçlarımı düzleştrncee çok komik oluyorr.düzleştiremiyorum o yüzden ..CADIARZU

8. 7 Mart 2010
  9. panika

panika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde saçım regliyken boyattığım için ala bula olmuştu buna benzer bi renk bende çareyi koyuya boyamakta buldum.

10. 7 Mart 2010
  11. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    benim çok daha kötüydü rengarenk ve yanmış saçlar ...........en sonunda gene koyu renge boyadım dahada elimi sürmüyorum saçlarıma ..seninki gayet iyi duruyo canım toplayarak saçlarını biraz idare edebilirsin ...biraz zaman geçsin işini bilen bir kuaför düzeltir eminim ...

12. 7 Mart 2010
  13. gul_perisi

gul_perisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    88
    :) koyu olmass yh tekrar başa dönmüş olurum o zamn :)

14. 7 Mart 2010
  15. yagmur55

yagmur55 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dewamlı farklı renklere boyayarak saçlarımızı gökkuşağna çevirioruz

16. 7 Mart 2010
  17. _mervem_

_mervem_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benımde saçlar siyahtı gecen hafta açtırdım kuaförde oryal sanırım işte öle açtı saçımı ama öldüm saçım açılanadek dedımkı kesın saçlarım döküldü yanma ve dikenlenme oldu sonra yıkadı saçım bıldığın havuç rengı:))))))))çok sevımlı bı renk ama cesaret ıster öle gezmek..bal köpüğü istedim ama yapmadı çünkü taban çok açıktı kahve renk yaptı şuan 3.yıkayışım saçımı ve rengi harika olduu çok doğal ve beklemediğim bi renk çıktı ortaya..sanırım kuaförün kötüymüş ama üzülme başka bi kuaföre git ve bı kahve tonda bıdaha boyat düzgünce rengin oturur.şükretki saçını yakıp döküp eline vermemişler boyuda iyi saçının son kez bı kahve daha yaptır sonra kendı haline bırak baya işlem geçiryo dinlensin biraz..zemuszemus üzülme emi

18. 7 Mart 2010
  19. _mervem_

_mervem_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ahh biz kadınlarr saçın dili olsada konuşsaa bana neler neler söyler kimbilirrrrdelikafadulden