saçlarım banyodan sonra çok kuru!!!

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve HÜZÜN YAPRAKLARI tarafından 23 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : HÜZÜN YAPRAKLARI
  1. arkadaşlar bana yardım edin lütfen saçlarımla başım dertte banyodan sonra kupkuru oluyolar krem kullanamıyom saçlarımı çok fena halde döküyo napiyim?

2. 23 Temmuz 2008
  3. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    sac kremini sadece uclara sürmelisin o zaman bişe olmaz dibe sürünce döker saçı sadece

4. 23 Temmuz 2008
  5. kardelen18

kardelen18 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    361
    Ödül Puanları:
    153
    aynı sorun bendede var banyodan çıktıktan sonra 10 dk içinde hemen kuruyor saçlarım şekilde veremiyorum ....

6. 23 Temmuz 2008
  7. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    boyadan ve acmaktan bendede aynı sorun var.. dove'un nemlendirici boyalı saclar için olan sampuanını kullanıyorum ayrıca sac kremini taramakta zorlanıyorum.. çözümde ne olur bilmiyorum=((

8. 23 Temmuz 2008
  9. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    elseve nin kırmzıı renkli olan saç kremini kesinlikle öneririm muhteşem yapıyo
    benimde saçalrım kazık gibi olurdu ama o bire bir çözüm yani dökmüyor hemde

10. 23 Temmuz 2008
  11. ewt canım diplere sürmemeye ne kadar özen göstersemde yinede dökülüyo anlamadım gitti:sm_confused:

12. 23 Temmuz 2008
  13. MissLavinia

MissLavinia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    108
    Elseve'in şampuanını kullanıyorum gerçekten güzel..saç kremi durulanmayanlardan mı?durulayınca şampuandan farkı kalmıyor gibi geliyor bana?

14. 23 Temmuz 2008
  15. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bir de dfn garlı saç bakım maskesini dene cnm aktarlarda satılıyor 10 ytl banyo da saçlarını yıkadıktan sonra tüm saçına uyguluyorsun saç diplerine ve özellikle saçın geri kalan kısmına 5 dk bekliyorsun sonra duruluyorsun iyice ve kurutuyorsun ya da kurumaya bırakıyorsun saça biraz daha fazla nem kazandırabiliyor hatta yağ diyelim bence yardımcı olabilir demekte fayda var canım

16. 24 Temmuz 2008
  17. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence saçına yağ maskelerini uygula canım. benim de saçlarım yapısı gereği kurudur.yani saç tipim öyle dalgalı-kıvırcık arası olduğu için.ama bu yağ karısımları sayesinde iyileştiriyorum coook faydasını görüyorum ben.
    macitefendi,helin gibi markaların saç bakım yağlarını uygula saçlarına canım.bir de saçların dalgalı kıvırcık falansa gün içerisinde saçlarını taramıyorsundur yani o günlük normal dökülen saçların saçında birikiyordur.banyoda da krem sürünce saçların açılıp o günlük dökülmesi gereken saçlar eline geliyordur.tabi bu da sanki tomar tomar saçın bir günde dökülmüş hissi vericektir.yoksa diplere sürmediğin taktirde krem saç dökmez ki canım.:CüvCüv:

18. 25 Temmuz 2008
  19. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0