saçlarım belli bir uzunluktan sonra uzamıyor...

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve kivilcim tarafından 8 Kasım 2010 başlatılmıştır.

8 Kasım 2010
    Konu Sahibi : kivilcim
  1. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    saçlarımı belime kadar uzatmak istiyorum ama maalesef göğsümün hafif izasına geldikten sonra birdaha uzamıyor..saçlarımı kestirdikten sonra bir ay içerisinde müthiş hızlı uzuyorlar..bir ay içerisinde hemen hemen göğüs hizama gelebiliyorlar..ama ondan sonra hayatım boyunca uzatamadım..saçlarım dalgalı kıvırcık arası..bugün saç diplerime zeytinyağı,badem yağı ve ceviz yağı ile masaj yapıp saç kurutma makinasının ince ucu ile saç diplerimi ısıttım yağı arındırmadan ... haftada bir gün yapmayı düşünüyorum bu işlemi..saç diplerine yapılan masajın saçı uzattığını okumuştum biryerde..bakalım işe yarıcak kı..başka önerisi olan var mı ?

2. 8 Kasım 2010
  3. asahcakir09

asahcakir09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım saçları uzamanyanlar buraya linkine bak orada senin gibi bir çok insan var tarif 1 bardak süte 1 tatlı kaşığı kuru maya bu kadar

4. 8 Kasım 2010
  5. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148

teşekkür ederim canım...bunuda denicem...benimki uzuyor aslında birden çok hızlı uzuyor ama belli bir yerden sonra kalıyor..kestirmekten korkmuyorum çünkü biliyorum ki göğüs hizama kadar hızlı bir şekilde uzayacak..ama neden orada takılıyor anlamıyorum :KK43:

6. 9 Kasım 2010
  7. asahcakir09

asahcakir09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende aynı senin durumundaydım bende çok işe yaradı sende dene bakrsın faydası olur çoğu arkadaş olumlu sonuç aldı inşallah sende sevinenler arasına katılırsın