Saçlarım canlandı yumuşacık oldu :))))

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve shekr tarafından 12 Kasım 2009 başlatılmıştır.

12 Kasım 2009
    Konu Sahibi : shekr
  1. shekr

shekr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Slm herkese..sizlerle az önce sonucuna ulaştığım kendimce uyarladığım bakımımı aktarmak için sabırsızlanıyorum..saçlarım röfleden dolayı incecik kupkuru ve cansızdı..ne yapsam düzeltemedim saçlarımı..ayrıca döktüğüm onca parayada üzülüyorum :KK43:( bu sabah aklıma yine uydurma bir tarif geldi her ne kadar diğerlerinden fayda göremesemde..neyse..1 su bardağı buğdayı 5 bardak suda 1.5 saat kadar kaynattım.daha sonra ılınana kadar bekledim ve suyunu bir kaba süzdüm..daha sonra bu suya 1 yemek kaşığı buğday yağı ve birkaç damla hint yağı ekleyip saçıma güzelce döküp özellikle diplerine ve daha sonra komple heryerine yedirdim..saçımı streçleyip saç kurutma makinesi tuttum ve tülbentle başımı bir güzel bağladım :) 3 saat kadar saçımda beklettim ancak arada saçımı tülbentin üzerinden saç kurutma makinesini tutup ısıttım.saçlarımı 2 kez şampuanlayıp(şampuanı çok fazla kullanmayın çok kolay temizleniyor çünkü) maskemi sürdüm ve duruladım..veee.....saçlarım o kadar yumuşak ve canlı oldu ki kızlar tarif edemem..saçları benim gibi ince telli,yıpranmış ve kupkuru olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum..sevgiler.. zemuszemus

2. 15 Kasım 2009
  3. Duru

Duru ♥˙·٠•♥•&#1 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Teşekkürler tatlım paylaşım için senin saçlarında boyamalardan dolayı sürekli kırılıp dökülüyormu peki
    Ben uzun zamnadır saçlarımı sarıya boyuyorum bu yüzden çok yıprandı ve azaldı saçlarım

4. 16 Kasım 2009
  5. shekr

shekr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108