Saçlarım çok cılız ve sağlıksız.Ne yapmalıyım?

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve nesemsi tarafından 28 Ocak 2009 başlatılmıştır.

28 Ocak 2009
    Konu Sahibi : nesemsi
  1. nesemsi

nesemsi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar benim saçlarım çok zayıf ve cılız üstüne üstlük bide dökülüyor.saçlarım düz ben saçlarımı kalınlaştırmak ve hacimli göstermek için ne yapabilirim.saçlarımı uzatmak istiyorum ama pırasa gibi duruyor nolur bana bir çözüm bulun.bide kiprikler var tabi onları kalınlaştırıp uzatmak için bir formül var mı acaba badem yağı denedim ama hiç bir sonuç alamadım.fikirlerinizi bekliyorum:))

2. 28 Ocak 2009
  3. ela

ela Guest

canım sen ampulleri uygula bak bende başlıcam
    ben kullanıyordum daha önce doktorun verdiği tarif şuydu alcol 5 adet be panten ve 2 adet bemiksti
    şimdi birer ampul kırıp bademyağıyla karıştırıp yapmayı düşünüyorum
    inşallah çok güzel etki görürüz

4. 6 Şubat 2009
  5. ali_ye

ali_ye RABBİME ŞÜKÜR Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım evıtamını bepanten ampul saf zeytın yagı bırde bademyagı bayagı guclendırıyor ısırgan otu ayrıca bıoblas sampuan dene kozmetık sampuan kullanma bıtkısel kullan a.s.

6. 9 Şubat 2009
  7. tuba88

tuba88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa aynu dert bende de var.ama benimki kadar olamaz heralde.çok seyrek.ve ince.her aynaya bakınca morelim bozuluyo.dr ilaç verdi ismini söylemiyeyim onu kullanıyorum.ya bunların yanında neyapabilirim sizce...:a015:

8. 9 Şubat 2009
  9. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    söyle kuşum şu ilacı ya bi tartışırız bi fikir beyan ederiz ,bakarsın bizde doktordan isteriz bunu kullananlara iyi geldiyse

10. 9 Şubat 2009
  11. Hayat87

Hayat87 ♥αşĸıм,oğlυм ve & Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Schwarzkopf Gliss 'in ürünlerini tavsiye ediyorum benimde çok sağlıksız yıpranmış saçlarım vardı gliss kullanıyorum ve çok memnunum:sm_cool:

12. 18 Şubat 2009
  13. lacrimosa

lacrimosa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    629
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar ınce tellı saclara yag bakımı agır geliyor.

14. 5 Mart 2009
  15. pelinsu90

pelinsu90 puakenikeni Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    peki ne yapmamız gerekiyo? bende gidip bide 28çeşit yağ aldım delikafadulden:lepi:sositososito:sm_cool::teytey::dance:sırnaşık şeyhihoyyyt:eek:kaydirigubbakcemile:ecrin_bebek::smiley-cool:

16. 5 Mart 2009
  17. sier

sier Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    evet ince telli saçlara yağlı bakımlar pek iyi gelmiyo..kuru,boyalı veya yıpranmış saçlar için iyi oluyor sadece diye düşünüyorum..benim saçlarım ne yağlı ne kuru..çam terebentini kullanıyorum hacim veriyo saçlarıma..ben öyle tel tel,kedi tüyü gibi çok yumuşak saçlardan hoşlanmıyorum..şölee diri diri hacimli saçlar hoşuma gidiyor..yağlı bakımlar yapınca sönüyo gibi sanki saçlarımm:sm_confused: o yüzden pek kullanmıyorum..eğer kuruduğunu hissedersem sadece uçlarına doğru çoookkk az miktarda sürüp fazlada bekletmeden yıkıyorum saçlarımı..aradada turplu su yapıyorum o da yumuşatıyo biraz zaten...yerimseniben

18. 6 Mart 2009
  19. chechen

chechen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yılan yağı kullanıyorum çok dökülüyordu kesti dökülmeyi.birde acaip hızlı uzattı saçlarımı.rapunzel olamam ramak kaldı:)