Saçlarım çok dökülüyor ama ben uzatmak istiyorum.:(

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve mum tarafından 23 Haziran 2008 başlatılmıştır.

23 Haziran 2008
    Konu Sahibi : mum
  1. mum

mum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    arkadaşlar benim çok önemli bir sorunum var saçlarım:KK43:
    Saçlarım normalde çok ince ve seyrek bu kıştan buyana uzatmaya başladım daha omzuma kadar uzadı ama saçım aşırı derecede dökülüyor.Hergün evden avuç avuç saç topluyorum içim gidiyor.Annemlede durmadan kavga ediyoruz heryer saç oluyo diyeEczaneye sordum zeytinyagı ve badem yagını karıştır saçına sür dedi ama hiç bir yararı olmadısenağlama
    saçımı uzatmak istiyorum kestirmek istemiyorum ama yakında iki tel kalacak ne yapabilirim lütfen yardımcı olunfisfisfis

2. 23 Haziran 2008
  3. mhrmhclk

mhrmhclk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hemen doktora git neden döküldüğü anlaşılırsa ona uygun ilaç verecektir hiç endişelenme kesiliyor

4. 24 Haziran 2008
  5. mum

mum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    teşekkür ederim mhrmhclk yorumun için umarım kesilir.Evet doktora gitmeliyim galiba yoksa saçım kalmayacak:sm_confused:

6. 24 Haziran 2008
  7. similla

similla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    benim bi arkadasımında aynı sorunu vardı oda doktora gitti.hormon testi fln yapmıslar.neyse ona gore bi ilac verdi doktor.eczacı tanıdıkmıs doktorun verdigi ilacı alma boswer demiş
    cunku o ilac hormanlarla oynadıgından ilerde kısırlık yapabilirmiş..buna çok dikkat et doktor ilac verdiginde yan etkisi olurmu ilerde bi zararı dokunurmu die mutlaka sor cnm

8. 24 Haziran 2008
  9. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benımde avuc avuc dokuluyodu doktora qittim aklınıza qelmeyecek testleri yaptılar kan ala ala kolumdan kan kalmadı zaten kansızım bitkin düştüm o kadar sonuc verdiqi ilaç tR'de yok qiden canım kanım oldu =( baq ben su tarifi yapıodum kesiliyodu anında 7 diş sarımsak onları ez sonra 1 yemek kasıqı da mayayı 1 lt sirkenin içine kat karıstır biqün beklet karanlık aqzı kapalı bi kutuda sonra saç diplerine sür dokulme durana kadar inş işe yarar sende de

10. 30 Temmuz 2012
  11. Ellen3

Ellen3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    26
    saç dökülmesini sarımsaklı sampuan ve camtrebendi yagi çok iyi geliyor bilgin olsun