saçlarım çok fena yandı bi fikir verin :(

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve amonlisa tarafından 5 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : amonlisa
  1. amonlisa

amonlisa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba.
    benim saçım koyu kahveydi brz rengini açtırayım dedim gittim kuaföre
    açıcıyla actı snr boyadı snr uçlara krepe balyaj attık
    ama üst taraflar çok turuncu olmuştu 1 hafta snr gittim düzelttirmeye boyadı 3 4 paket balyaj daha attı ama busefer dahada berbat oldu saçımın rengi sanki oksijenle açılmış gibi bi renk oldu
    ertesi gün gittim yine kendi rengime boyattım geldim koyu kahveye yani
    ama neticede saçım çok yıprandı yıkıyorum tararken lastik gibi uzuo ve renk akıyo alttan garip renkler çıkıo fln iğrenç oldu napsam bilemedim kestirsemmi yoksa biraz bakımlarla kendine gelmesini bekleyip snr mı kestirsem saçımın kısalmasınıda istemiorum sizce bakımlarla fln toparlayabilirmiyim?napayım kestireyimmi bilemedim

2. 5 Mayıs 2009
  3. MeriSu

MeriSu Oh Papatya! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Doğal yağlarla bakım yap, çok tarayp ta kırma saçlarını. Düzelir benim de bi ara öle olmuştu. BAKIM bakım bakımmm

4. 5 Mayıs 2009
  5. badgirl17

badgirl17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bnmde sacım yaprandi sıyaha boyuyodm sacmın rengnı acım dedm kızıl yaptm bana gtmedı 2 gun sonra yne sıyaha boyadm sacım anormal bı rnek oldu hemde sacım cok yıprandı artk sacıma degmeyı korkuorm sacmda kestrdm halbukı ama blmorm szce bndemı bakm yapmayalm ama kuafordemı yoksa evdemı kuafordede para harcamk ıstemıorm ya anlamıorm sanatcılar hem boyuyo hem fonluye ama sacları parlıo bzmksı nıe bole??

6. 5 Mayıs 2009
  7. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım ya çok uğraşmışın saçınla uzun süre geçmiyo benimde yanmıştı
    bonacure hair rescue acil bakım kürü azcık işe yaradı ama kestire kestire bitti zor toplanması bence saçın çok uzun değilse kestir sonra sağlıklı uzasın