Saçlarım çok hızlı uzuyor . .Nasıl mı . . ??

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve ceRen_ea tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

13 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ceRen_ea
  1. ceRen_ea

ceRen_ea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim saçlarım belimdeydi ve çok güzeldi . .Ama saçımı çok sık ütülediğim için çok kötü oldular bende kestirdm baya bi kısaldı katlı bi kesim oldu güzel oldu ama çok üzüldüm bende baya bi araştırdım şimdi kendi maskemi yapıyorum çok hızlı uzuyor . .

Şuan sarımsak&ısırgan otu şampuanı kullanıyorum .Saç dökülmesinde çok etkili gerçekten . . Kesinlikle koku yok Ve Haftada bir sarımsağı ezip normal bir şampuann içine koyuyorum 3-4 diş 2 kere yıkıyorum sonra elma sirkesiyle duruluyorum ve sarımsaksız bi şampuanla yıkayıp banyodan çıkıyorum . Saç kuruduktan sonra kokmuyor Haftada 2 kere ise zeytin yağı yumurta badem ve hint yağını karıştırıp saçıma sürüyorum 30 dk kadar bekletip yıkıyorum Ne kadar koyduğumuda anlatayım . .
    2 yemek kaşığı kadar zeytin yağı 3-4 damla badem ve hint yağı bunları karıştırıp ısıtıyoruz 30 sn kdr ısıtıyorum ve yumurtayla karıştırın elma sirkesiyle durulayıp şampuanımla 2 kere yıkıyorum
    Her gün saçınızı yıkamayın bence saça zararlı . . ben iki günde bir yıkıyorum bunları yapınca saçınız yumuşak oluyor çok sağlıklı gözüküyor ve çok çabuk uzuyor

Son düzenleme: 13 Kasım 2009
  2. 13 Kasım 2009
  3. duygut

duygut Guest

canım benim bence senin saçların sık yıkadığından dolayı uzuyodur.onlar sadece yumuşatır çünkü bende çok denedim ama bıraktım sadece sık yıkıyorum ve hızlı uzuyor çünkü temiz saç hızlı uzar bana göre canımcım

4. 13 Kasım 2009
  5. ceRen_ea

ceRen_ea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hyr gerçekten faydası var eskidende çok sık yıkardım 2 günde bir ayda 2-3 cm falan uzuyodu Şimdi haftada 2 cm kadar uzuyo

6. 13 Kasım 2009
  7. duygut

duygut Guest

anladım canım benim saçlarımı döküyo ama herkesin saç yapısı farklı belki ondandır ben beslenmeme dikkat ediyorum sık yıkıyorum benimkide öyle uzuyorkaydirigubbakcemile3

8. 13 Kasım 2009
  9. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    sarimsak gercekten etkili benim bitti yapicam ama en yakin zamanda yine benim cok kisa ve katli ama uzatti turplu suda süper etkili ama sanki sarimsakli sampuan daha faydali gibi geldi vbana biir haftayi gecti kullanmiyodum yine yapcam

10. 13 Kasım 2009
  11. sipsezan

sipsezan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    şaka mısınız siz yaa delikafadulden bir aydır yapmadığım bakım kalmadı saçlarım pırıl pırıl parlıyor artık bakımdan ama uzamıyor canına yandığım... :tomato: ceRen_ea canım gerçekten haftada iki cm mi uzuyor??? bu ayda 8 cm eder..!!! ben ağlamak istiyorum bende iki günde bir sarımsaklı şampuan kullanıyorum ayrıca ampul kırdım bemiksler filan var ya... badem yağları vs.ler... bir ayda toplasan 2 cm anca uzamıştır hadi hadi 3 de en fazla o da... öliiim ben ya :roflol:

12. 13 Kasım 2009
  13. ceRen_ea

ceRen_ea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Abarttım biraz galiba ama 6 cm falan gerçekten uzuyo bir ayda daha sonraları biraz azalıyor gerçi ama yinede de çok hızlı uzuyor hemde saçınız çok bakımlı gözüküyor

14. 13 Kasım 2009
  15. peceli55

peceli55 YaRıN oLa AşK oLa Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    88
    bende sarımsaklı şampuan yaptım kullanıyorum ayrıca ısırgan otununuda kullanıyorum kesinlikle etkili.şampuan saçlarımı uzatıyor sarımsaktan dolayı(umarım saçlarımın gürleştiği günleride görücem)ısırgan otuda dökülmesine son werdi:Saruboceq:saçlarımı kısaltmaktan korkan ben şimdi kırıklarımı kesiyorum sürekli hemde hiç acımadan:sm_cool:kullanmaya başladıktan 1ay sonra kesmeye başladım artık çünkü gördüm saçlarımın uzadığını:dance:sağlıklı gür saçlar bizlerim olsun inşallahhhh:teytey:

16. 13 Kasım 2009
  17. ceRen_ea

ceRen_ea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ınşallah cnm ayrıca sarımsakta yutun sadece saça değil herşeye yararı var

18. 13 Kasım 2009
  19. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Elma sirkesiyle duruluyorum dediğin direk elma sirkesini mi döküyorsun saçına yoksa suyla seyreltiyor musun?