Saçlarım çok ince telli ve çok cansız

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve Ashkim tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Ashkim
  1. Ashkim

Ashkim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ne yapmam lazım bunun için yardım lütfen

2. 28 Haziran 2009
  3. EU1

EU1 Guest

evt arkdaşlar ya bnmde böyle bi durumum var ltfen yardmcı olrsanz svnrm

4. 28 Haziran 2009
  5. 94049

94049 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aynen benimde öyle :KK43:

6. 29 Haziran 2009
  7. mum

mum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    benimde aynı sorunum var arkadaşlar ben yılan yagı kullanıyorum saçımı biraz çogalttı ayrıca parlaklıkta veriyo ben memnunum

8. 18 Ocak 2010
  9. greenapple

greenapple Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    dax supergro diye bir saç bakım yağı var onu kullanın eminimki saç telleriniz kalınlaşacak ve gürleşecektir.ama ben 2 tane ürün kullanıyorum birde barcelino isimli yağ.hangisi kalınlaştırdı blmiyorum ama hiç olmadğı kadar sağlıklı saçlarım.çekince bile kopmuyor..

10. 7 Şubat 2010
  11. zehracan77

zehracan77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dax supergoyu bilmiyorum ama bende barcelinoyu kullanıyorum bende memnunum bütün yağların karışımı var üstelik sprey şeklinde sürülmeside kolay tek sorunu yıkarken saçtan çıkması zor arınıyor

12. 21 Şubat 2010
  13. huzunbazask

huzunbazask Annesinin Kuzusu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya benimde saçlarım çok ince telli cansız bide dalgalı kabarıyor felaket yani yıka ve çık bende imkansız bari düz olsalardı dr. gittim dökülme oldu bademyağı bepanten ve evigen amp.verdi her yıkamada kullanabilirsin en az yarımsaat beklet dedi ama ben çok fazla kullanamadım yinede yararını gördüm saçlarımın hem dökülmesi durdu hemde canlandı şimdi gene başlayacağım yapmaya fiyatıda çok pahalı değil.bi deneyin isterseniz ecz.yaptırın bu ilacı.

14. 28 Şubat 2010
  15. greeneyes3543

greeneyes3543 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    bnm saclarmda cok cansız boyalı ayrıca ama o kadr kötü kü elektrikleniyo uzun fakat hiç hos değil ne denediysem olmadı:S

16. 22 Temmuz 2010
  17. kacakkiz86

kacakkiz86 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sadece yılsn yağımı
    yeni saç çıkardımı

18. 27 Temmuz 2010
  19. mehtapozturk24

mehtapozturk24 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim sacım 4 yıldır dökülüyordu..yoğun bir kepek ve kaşıntı cansızlık vardı.piyasada kullanmadığım ürün kalmadı hiçbir faydasını görmedim kesildi derken gene dökülüyordu. eczaneye bitkisel bir şampuan almaya gittim orda tesadüfen bir kişiyle tanıştım o da aynı sorunu yaşadığını ve bir yıldır bu sorunda kurtulduğunu söledi. bana bir sacuzmanı tavsiye etti. sachekimine maille sorunumu yazdım bana bitkisel bir karışım ve eczanelerde kolaylıkla bulabiliceğim bir ilac tavsiye etti onu yaklaşık 7 ay kullandım mükemmel bir sonuç verdi . dökülmem kesildi kaşıntı kepek tamamen durdu saclarım inanılmaz derecede hacim kazandı ve dolgunlaştı.çokkişiye ben de tavsiye ettim kullanan kim varsa yararını gördü.boşuna o kadar ürüne para vermeyin hiç bir faydası olmuyor.. sadece cebinizde çok para çıkıyor.. hekiminmaili ************** bu adrese sacınızla ilgili sorunu a dan z ye kadar yazın size çok yardımcı olacak ve sacınız konusunda size öneride bulunacak size şiddetle tavsiye ediyorum..sonuçları gördükce inşalah sizde burda paylaşırsınız herkes faydalansın..