Saçlarım çok ince telli ve seyrek.Nasıl bir bakım yapmalıyım?

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve EU3 tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Kızlar ya sizin yardımınıza çok ihtiyacım war.Saçlarım çok kötü bi durumdalar.İnce telli yağlı artı olarakta az. Şuan saçlarım aynı boyutta ama kestirip saçımı bakıma almayı düşünüyorum.Neler yapmalıyım neler almalıyım yada saçımın daha çok görünmesi için nasıl bi kesim düşünmeliyim ? Ayrıca da bütün şampuanları denedim hiçbi yararıda olmadı. Ya bazıları saçımı çok döktü ya çok sert hale getirdi yada çok yağlandırdı. Saçlarımın kırpık kırpık durmasından nefret ediyorum..Şimdiden bana yardımınız için çok tşkler.

2. 11 Ağustos 2008
  3. MaviKelebek22

MaviKelebek22 I Need You Now..<3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok katlı kestirirsen saçın daha kabarık gozukur böylecede fazla gibi gorunur saçların
    bide aktarlarda satılan yagları kullanman lazım doğal şampuan örn: Tresan gibi şampuan kullanman gerek canım saçınıda tersten tararsan daha fazla saçların gorunur hacim verici şampuanlardan kullanmanı tavsiye ederim

4. 11 Ağustos 2008
  5. BolSekerli

BolSekerli ((B&M)) Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Canım benim saçlarımda aynı senin gibi, genelde katlı kestiriyorum ve orta boy kullanıyorum çok uzatmıyorum. Ayrıca Gliss şampuan kullan, ben çok memnunum. :KK66:

6. 11 Ağustos 2008
  7. EU3

EU3 Guest

Yorumlarınız için çok tşkler.Sitede katlı saç kesim modelleri varmı ?

8. 11 Ağustos 2008
  9. ezgi35

ezgi35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saç modelleri katalogumuz var biliyorsundur ordan bakabilirsin istersen. bir takip et orayı sen eski eklenenlere de bak :1hug:

10. 11 Ağustos 2008
  11. EU3

EU3 Guest

Tamam bebişim çok saol bakıcam :)

12. 11 Ağustos 2008
  13. ezgi35

ezgi35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen katlı model arıyorsun diye önerdim bunu. ama bana sorarsan cok fazla kat verilmiş saçlar hacmini kaybediyor gibi.
    bence bu konuda kuaförüne danış onun önereceği modeller vardır saçı hacimli gösterecek.

14. 12 Ağustos 2008
  15. bernaca

bernaca Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bademyagı e vıtamnlı ampul ve bepantene ampul karıstrr haftada 2kere sürr..bnmde sacım aynı sennkı gıbı ınce az yaglı ve dökuluyo doktr bunu tavsıye ettii..

16. 12 Ağustos 2008
  17. MrViL

MrViL Guest

Saçların yağlanıyorsa bence ısırgan otlu şampuanları dene moos ya da tresan iyi olabilir..babenin saç dökülmesine karşı şampuan ve saç losyonuda etkili saç çıkartıp dökülmeyi önlüyor ayrıca dermotologların önerdiği bir ürün..

18. 12 Ağustos 2008
  19. MaviKelebek22

MaviKelebek22 I Need You Now..<3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet tresan mucize gibi bi ürün..